davillo tekstil

ERCANLI TEKSTİL KURUCUSU ÜNAL ERCANLI'YI TOPRAĞA VERDİK


Ünal Ağabeyimizi Kaybettik.

Sektörden Bir Yıldız Daha Kaydı.

Haber: Emel Benli / Denizli

Ege'nin en saygın Perde ve Ev Tekstili Toptancılarından Ercanlı Tekstil'in Kurucusu Sayın Ünal Ercanlı'yı kaybettik. 

20 Aralık 2022 gecesi, henüz daha 62 yaşında hayata gözlerini yuman Sevgili büyüğümüz Ünal Ercanlı'nın kaybı ile şok yaşayan sektör, bir yıldızını daha kaybetmenin derin kederini yaşamıştır. 

Uzun yıllar perde ve ev tekstiline hizmet vermiş, tabiri caiz ise tırnakları ile kazıyarak bu günlere gelmiş, sektör tarafından çok ama çok sevilmiş Ünal ağabeyimiz, gerçek aleme doğru yol alarak rahmetli anne ve babasına kavuşmuştur.

Arkasında çok değerli, gözü yaşlı bir hanımefendi, kendisini hasretle özleyecek iki evlat ve bir torun bırakmıştır.

Hepiniz sevgili evladı, sağ kolu Mehmet Ercanlı'yı yakından tanıyor ve şunu çok iyi biliyorsunuz ki, babasından devraldığı Ercanlı Tekstil'in bayrağını sonsuza dek dalgalandıracak.

Babası Ünal Ercanlı'dan düsturunu almış ve onun çizdiği yolda, onun hamuru ile yoğrulmuş bir evladı, yani Mehmet Ercanlı'yı sektöre emanet etmiştir.

Bu güne kadar kurumsal bir kimlikle ticaretini sürdüren Ercanlı Tekstil, bu günden sonrada aynen yoluna devam edecektir.

Bünyesinde 20 kişiye istihtam sağlayan ve sektörün toptan ayağında büyük bir kitlesini hizmet veren Ercanlı Tekstil, Rahmetli Ünal Ercanlı'nın anıları ile geleceğe daha güçlü yol alacaktır.

20 Aralık 2022 saat 14.00'de Pamukkale Müftülüğüne bağlı Asri Mezarlık İçi Camii'nde Pamukkale Müftüsü Sayın Hüseyin Uysal'ın kıldırdığı cenaze namazı sonrası, sevenlerinin gözyaşları ile anne ve babasının yanına Ünal Ağebeyimizi hep bir ağızdan dualar ile toprağına teslim ettik. Ve Ünal Ağabeyimizi ahirete yolculadık.

Anladık ki, o an; Ercanlı Ailesi, sevgili babalarını, biz ise; bir duayeni kaybettik...

Kendisi ile bir hukuka sahip olmuş ve her zaman taktir ettiğimiz Ünal Ağabeyimizi kaybetmenin acısını biz "Perde Satıcıları Haber Portalı Ailesi" olarak derinden hissettik. 

Defin sırasında, öncesinde ve sonrasında Ercanlı Ailesini yalnız bırakmayan Denizlili dostları, çevre illerden gelen perdeci ve ev tekstilci sektör mensupları ve özellikle de Ercanlı Tekstil bünyesinde çalışan her biri bizim için kıymetli mesai arkadaşları bu acı güne omuz verdiler.

Hakkımız sana helaldir, nurlar içinde uyu Ünal Ercanlı...


Yıldızlar kayarkende ışık saçarlar... Seni asla unutmayacağız.

Yorumlar

  • Osman Özer
    Osman Özer

    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah Ailesine sabırlar diliyorum

    21 Aralık 2022 08:26

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 759374

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.