davillo tekstil

SERTKAYALAR GRUP / PEMA TEKSTİL / SERVET SERTKAYA / PENDİK / İSTANBUL

Vinaldili Günler / Pema Tekstil / Pendik / İstanbul

Bu gün bir İstanbul Beyfendisi ile tanıştım. Vesile olan Vinaldi'ye minnet borcumla; hayatıma eklenen bu günü ölümsüzleştirmek dileği ile...Teşekkürler Vinaldi.

Haber: Emel Benli & İstanbul / Bu haber Vinaldi'nin katkıları ile yapılmıştır.


Ahmet Zorlu'nun, Erdoğan Baydemir'in eleğinden geçmiş ve Sayın Kemal Ulusal'ın çok yakın dostu Sert Kayalar Grub'un sahiplerinden Sayın Servet Sertkaya'yı; bu hafta sektöre örnek teşkil etmek ve birikimlerinden yararlanmak üzere ofisinde ziyaret ettik. 

Bir İstanbul Beyfendisi karşıladı bizi...Giyim - kuşamı, beden dili ve hal şivesi ile sektöre büyük kazanımlarda bulunmuş Pema Ev Tekstili ve Perde'nin Sahibi, Sayın Servet Sertkaya, ömrümüze eklenen en güzel değer olurken; sektör birikimleri ve öğreti dolu hikayesi ise sektörün yeni nesline örnek oldu. 

Bünyesine konuk olduğumuz "Pema Evtekstili ve Perde Mağazası," perde başta olmak üzere ev tekstili, çeyiz, züccaciye grupları ile sadece Pendik'e değil, tüm İstanbul'a hizmet vermekte...

Her biri alanında donanımlı çalışanları, kaliteli ürünleri, her köşesi mimari tasarım olan Pema, yüzümüze gülen ve bugüne kadar gördüğümüz örnek mağazalardan biri oldu.

Pema Yerli Mallar - Pendik / İstanbul, Brillant Store - Pendik / İstanbul, Taç Store - Pendik / İstanbul, Pema Home Store - Gebze / Kocaeli, Pema Home Store - Erbil / Irak, Pema Exclusive - Erbil / Irak, Brillant Store - Sulaymaniyah / Irak, Pema Wholesale - Erbil / Irak olmak üzere toplamda sekiz mağazaya sahip olan  Sertkaya Ailesi, perde ve ev tekstilinin dışında, başka sektörlerde de emek vererek, efor sarfetmeye ve Türkiye'nin istihtam payına katkıda bulunmaya devam ediyor. 

Perde ve ev tekstilinde bir Dünya markası olan Vinaldi
ile yol alan Pema; tüm mağazalarında kaliteden ve yenilikten ödün vermiyor ve yıldızını parlatmaya devam ediyor. Vinaldi gibi bir markanın ürünleri ile farkını ortaya koyuyor. 

Sonuç itibari ile sektörün perakende ayağında, Pema gibi güçlü firmaların olması, bu firmalara Vinaldi gibi Dünya markalarının partnerlik yapması, açıkcası gururumuz oldu. 

Ayrıca Vinaldi'nin kurucusu Sayın Kemal Ulusal'ın, çok yakın dostu olan Sevgili büyüğümüz Servet Sertkaya, perde ve evtekstil sektörüne yıllarını vermiş ve bu uğurda değerli çalışmaların altına imza atmış bir değerdir. 

Sektörümüzün Servet Bey gibi değerlere sahip olmasında Türk Ev Tekstili'nin bu gün bir Dünya markası oluşunda payı vardır.

Üretimde, istihtamda sektörümüze emeği geçen tüm Servet Sertkaya gibi emektarlara gönül dolusu selam olsun.

PEMA TEKSTİL / SERVET SERTKAYA

İletişim: Ihlamur Sk. No:27 / Pendik / İstanbul
Tel: 0216 375 59 79 - 0216 390 44 78
Web: www.pematekstil.com


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 482384

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.