davillo tekstil

İmmens, Altınbaşak Ev Tekstili'nin Ankara Bayiliğini Aldı.


İmmens, Altınbaşak Ev Tekstili'nin Ankara Bayiliğini Aldı.


"İmrendiren zarafetin adresi İmmens"


Haber: Emel Benli / Ankara

Sektörün tecrübeli isimlerinden Trendper Tekstil, perdenin toptancılığına soyunduğu günden itibaren kısa süre içerisinde markası İmmens ile güzel bir çıkış gerçekleştirdi.

Sektörün toptan ayağında Ankara'nın başarılı isimleri arasına giren İmmens, perde de havuz grupları ve bir Dünya markası olan Brillant'ın Gallery Seti ile yol alırken; ev tekstilinde ise startını verdiği bir bir kararın altına imza atarak; sektörün gündemine oturdu.

İmmens perdelik
havuz gruplarında, brodeler, armürler, nakışlı tüller, örme gruplar, ada fonluklar, blackaut serileri, Karesi'nin güneşlik çeşitleri ve elbette ki bütün bu ürünlerin stokları ile güvenilir firmamız Trendper Tekstil, siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için ev tekstiline de ilk adımını atarak, ev tekstilinin devlerinden olan Altınbaşak ile yollarını kesiştirdi.

İnsan odaklı firma, vizyonları doğrultusunda ev tekstilinin en tepede ki markalarından olan Altınbaşak ile partnerliğini tuttuğu devasa stoğu ile resmen ilan etti. Zaten kendisi bir marka olan İmmens, Altınbaşak ile gücüne güç kattı. 

Yatak örtüleri, nevresim takımları, çeyiz setleri ve havlu grupları ile bundan böyle Altınbaşak Ankara Bayiliğini üstlenen İmmens, bol stok ile hizmetinizdedir.

Yatak örtü çeşitlerinde fantazi, klasik ve spor gruplarla, nevresim takımlarında ise çift ve tek kişilik pamuklu satenler, çeyizlik kutulu % yüz pamuklu nevresim takımları, biyeli nevresimler, ranforce grupları, jakarlı modeller ile kalitenin altına imza atmıştır. 

Nesiller boyu evlerimizi donatan Altınbaşak, gelinlik kızlarımızın hayali, Türkiye'nin ise en bilindik ev tekstil markalarından biri olmaya devam ediyor. Kutlu yolculuğuna İmmens gibi değerli firmalarımızı katan ve onlarla yol alan Altınbaşak; ev tekstilinin dün ve bugün olduğu gibi yarında markası olmaya devam edecek.

Aldığı kararlar ve verdiği hizmetler ile sektörümüzü temsil eden İmmens, "İmrendiren zarafetin adresi" olmaya devam ediyor.

TRENDPER TEKSTİL / İMMENS
İletişim: Önder Mah. Yapıcı Sk. No:20/ A -Siteler / Altındağ / Ankara
Tel: 0312 353 90 09
Gsm: 0543 885 38 58

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 297006

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->