davillo tekstil

MİEN PERDE TASARIM / AYHAN BAŞOĞLU / SİTELER / ANKARA

MİEN PERDE TASARIM / AYHAN BAŞOĞLU / SİTELER / ANKARA

Haber: Emel Benli & Ankara / Bu haber Vincent Toptan Perde'nin Katkıları ile Yapılmıştır.

Hepinizin bildiği gibi Ankara / Siteler mobilya üretiminin kalbidir. Dolayısı ile Ankara / Siteler'de perdecilik yapan perakendecimizde, bu durumun bir parçası olup; mobilyanın tamamlayıcı unsuru  perdenin; bir tasarım ustasının elinden çıktığını bilir. 

Mien Perde ve Duvar Kağıdı Tasarım Mağazası'nın sahibi Sayın Ayhan Başoğlu'da verdiğimiz bu örneğin bire bir uygulayıcısıdır. Neredeyse ömrünün yarısından fazlasını perde sektörüne adayan kıymetli ustamız, son sekiz yıldır da kendi mağazası Mien Perde'de tasarımlarının altına imza atmaktadır. 

Kısacası tülün ve kumaşın dansını, kendisine özgü fikirleri ile tüketiciye yansıtan Sayın Ayhan Başoğlu, ustalığının altın yıllarını yaşamaktadır. İşte burada ayrıştırmamız gereken çok önemli bir nokta var ki; perdecilik mesleği, bakırcılık mesleği gibi zanaat olarak kabul edilse de;   her bir tarafından bakıldığında tıpkı resim sanatı gibi, harika bir sanat olduğu gözükmektedir. 

Zanatı sanata çeviren Ayhan Usta'da işte tam olarak bu işi yapıyor. İşini aşkla ve tutkuyla sanata dönüştürüyor...

İşin püf noktaları, sırları, uzun yılların birikimi, renkler, desenler, saydığımız bu unsurları sanata dönüştüren Ayhan Usta'nın hayalini gerçeğe dönüştürmesinde, en büyük rolü de tabi ki, bu yolculukta kendisine destek veren yol arkadaşları, yani partnerleri üstleniyor.

O partnerlerinden bir tanesi de Ankara'nın çok değerli Kesim PerdeToptancısı Vincent...Sevgili Ayhan Usta altın yıllarını Vincent ile yaşıyor.

Artık Türkiye'nin her bölgesinde kartelalarını gördüğünüz ve kısa süre içerinde perde sektöründe kabul gören, kalitesi beğenilen, renk ve desenleri kulvarda yarışan Vincent, her müşterisin yanında olduğu gibi Mien Perde'nin de yanında istikrarlı bir şekilde yer alıyor. 

Mien Perde ile hem dostluklarını, hem de alıcı ve satıcı ilişkilerini karşılıklı saygı çerçevesi içerinde yürüten "Vincent, insana verdiği değer vizyonunun ışığı altında yol alıyor." Vincent ile müşterilerinin arasında adeta köprü olan, Vincent Bölge Sorumlusu Sayın Cihaner Tekçam 'ın Mien Perde gibi dostlara sahip olması da bu sektörde bir ayrıcalık olup; Vincent'in farkını ortaya koyuyor.

Kişiye özel tasarımları ile gerektiğinde de büyük projelerin altına imza atan Mien Perde Tasarım'ın Sahibi Sayın Ayhan Başoğlu'na başarılar  diliyor, sektörümüzün gelişiminde bir toptancı olarak rol alan Vincent'de teşekkür ediyoruz. 

Ve şuraya bir Mien ve Vincent dostluğu örneği bırakıyoruz. 

MİEN PERDE TASARIM / AYHAN BAŞOĞLU
İletişim: Önder Mah. Kartalcık Cad. No: 10 / Siteler / Ankara
Tel: 0312 349 67 37
Gsm: 0533 748 90 00
Web: www.mienperde.com
  

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 290638

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.