davillo tekstil

ACE ALÜMİNYUM / KAYSERİ


ACE ALÜMİNYUM  / KAYSERİ

Haber: Emel Benli / Kayseri

Sektörümüzün çok değerli bir ferdi Sayın Celal Öztürk Kayseri'ye ve Kayseri'nin çevre illerine bir hizmet götürerek sahada ki yerini genişletti. 2022 yılı içerisinde Kayseri Merkez'e bir mağaza açan ve Meteks'i arkasına alan Sayın Celal Öztürk, perde sektörünün perde sistemleri ayağında artık çözüm ortağınız olacak.

ACE Alüminyum'un sahibi Sayın Öztürk, mağazasında alüminyum, perde sistemleri aksamları, zebra ve stor kumaşı, perde aksesuarları, kısacası bir perde sistemcisine lazım olabilecek her türlü malzemeyi bulundurmaktadır. 

Ticari ortağı Meteks'in sahibi Sayın Metin Çavuş'un özel isteği doğrultusunda bu mağazayı açan ve kendisinden ticari anlamda destekler gören Celal Öztürk'ün aynı zamanda Ankara Gersan Sanayi Sitesi'nde de bir yeri bulunmaktadır. 

Ankara mağazasının başarılarını gören müşterilerinin talepleri doğrultusunda Kayseri'de ki mağazasını açan Sayın Celal Öztürk, ticari hayatının altın yıllarını yaşamaktadır. Genç girişimcimiz Sayın Öztürk, kendisini bir kez daha ispatlamış; sektör bilgi ve birikimini bu mağaza ile taçlandırmıştır. 

Meteks'in ve Meteks gibi değerli firmaların ürünleri ile sektörde ki yerini ve önemini koruyan, Meteks'in partnerliğinde ve İç Anadolu Bölgesi başta olmak üzere özellikle Doğu ve Güneydoğu Bölgeleri'ne lojistik anlamda kolaylık sağlayan ve ürünlerinin  bol stoğunu tutarak istikrarlı bir şekilde yol alan  Ace Alüminyum'a ve girişimcimiz Sayın Celal Öztürk'e bizde başarılar diliyor ve sektörümüzün kalkınmasında rol aldığı için kendisini kutluyoruz.  

ACE ALÜMİNYUM / CELAL ÖZTÜRK

İletişim: Saraybosna Mah. Bekir Yıldız Bulvarı No: 56/ B - Kocasinan / Kayseri
Gsm: 0543 588 76 00 - Celal Öztürk
Gsm: 0532 527 22 61 - Soner KavalYorumlar

 • Vedat göktaş
  Vedat göktaş

  Yeni işyeriz hayırlı olsun kazancınız bereketli bol olur inşallah Rabbım yolunuzu açık etsin...

  29 Kasım 2022 07:21
 • Hakkı
  Hakkı

  Abi hayırlı olsun. Hayırlı işler bol kazançların olsun

  29 Kasım 2022 07:44
 • Hakan şahin
  Hakan şahin

  Bol çeşit uygun fiyat son derece üstün kalite sonsuz müşteri memnuniyeti Allah muvaffak eylesin inşallah

  29 Kasım 2022 07:52

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 241669

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->