davillo tekstil

METEKS BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR.( ANKARA SİNCAN )

METEKS BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR.( ANKARA SİNCAN )

Haber: Emel Benli & Sincan / Ankara

İstikrarlı adımlarla büyüyen Meteks'in takipçisi olarak sizlere bu kez de Meteks Ankara Sincan Şubesi'nden bahsetmek istiyoruz. Hepiniz taktir edersiniz ki büyüme; istikrar, kalite ve performansı yüksek iş gücü gerektirir. Alanında donanımlı kadro ise, bu tür büyümelerde fazlaca rol oynar. 

Çalışan kadrosunun işin ehli kişilerden seçilmesi ve güven duygusunun getirdiği sağlam adımlarla yola çıkması size başarının kapılarını açar.

Meteks'in sadece kalitesi ve fiyat istikrarı bu konuda yeterliliğini kadrosundan aldığı güç ile dengelemektedir... Meteks Şubeleri'ni gezerken gözlemlediğimiz çalışan kadrosu da, tam da bu tarife uyan ehil kişilerdir... 

Meteks, Ankara'nın Sincan Bölgesi'nde kısa sürede tutulmuş; zaten tanınırlılığı yüksek olduğundan kabul görmüş ve perde sektörü için adeta en iyi çözüm ortağı konumundadır. Tabi ki bu konumu koruma ve devamlılığını sağlama işi de Ankara Sincan Mağaza Müdüresi Sayın Dilek Babiç ve Mağaza Satış Sorumlusu Sayın Yiğitcan Arslan' aittir. 

Aldıkları sorumluluğun ciddiyetinin farkında oldukları ve Meteks markasının sektörde ki yeri ve öneminin farkında iki değer; Sayın Babiç ve Sayın Arslan, bu rotada ilerlerken Sayın Metin Çavuş'u temsil etmektedirler.

Meteks'in Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Metin Çavuş, her zaman firmasını  krizlerde büyüten bir iş insanımız olarak; sağlam kadro ile yürümenin şu an meyvelerini toplamakta ve insana yaptığı yatırım ile iş sahasını her geçen gün büyütmektedir. 

Türkiye'nin en bilindik perde ve perde sektörünün en uygun fiyatlı çözüm ortağı Meteks, insan odaklı misyonu ve bu misyonun ışığı altında kendisini geleceğe götürecek yüksek vizyonlarla yol almaya devam ediyor. 

Bu yolculukta yine, yeni bir şubenin açıldığı, şu anda aktif satışını gerçekleştirdiği ve çok yakında da resmi açılışının gerçekleştirileceği haberini siz değerli sektör mensupları ile paylaşmak istiyoruz.

Çiçeği burnunda Meteks İstanbul / Sultanbeyli  Şubesi, İstanbul Anadolu Yakası'na ve Marmara Bölgesi'ne lojistik anlamda çok büyük rahatlık sağlayacaktır. Akıllıca ve isabetli kararlar ile yolculuğunu sürdüren Sayın Metin Çavuş için ise ticaret hayatının, bir dönüm noktası sayılmaktadır. Çünkü bu güne kadar açmış olduğu tüm şubeleri, Sultanbeyli Şubesi için harika bir referans olmuştur. 

Devamında açılacak tüm şubelere de Sultanbeyli,  referanslık edecektir.

Sayın Çavuş'u cesareti, kocaman yüreği ve sektörümüze kazandırdıklarından dolayı kutluyor, kendisinden sektörümüz adına Meteks Şubeleri'nin devamını talep ediyoruz.

Aşağıda adresi mevcut olan Ankara Sincan Şubesi'nde perde ve perde sistemlerinden tutunuzda perde aksamlarına, hırdavat malzemelerine varana kadar bir perdeciye yada perde sistemleri atölyecisine lazım olabilecek her türlü, yarı mâmül ürünü bulmanız mümkündür. Kısacası, diğer Meteks Şubeleri'nde olan her şey, aynı fiyat istikrarı ile Sincan Şubesi'nde de mevcuttur.

Meteks varken maceraya gerek yok... 

METEKS SİNCAN ŞUBESİ
İletişim: Malazgirt Mah. Ahi Mesut Bulvarı No: 239 / B Sincan / Ankara
Gsm: 0535 797 50 45 - Dilek Babiç
Gsm: 0552 926 16 32 - Yiğit Can Arslan

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 322375

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.