davillo tekstil

METEKS BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR.( ANKARA SİTELER )

METEKS BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR. ( ANKARA SİTELER )

Haber: Emel Benli & Ankara

Geçtiğimiz yıllarda Türkiye genelinde ard arda gerçekleştirdiği etkinliklerle gündemden hiç düşmeyen Meteks, şubeleşmeye devam ediyor. 

Perde, perde sistemleri, perde sistemleri aksamları ve kornişden tutunuzda bir perakendeciye ve atölyeciye lazım olabilecek hırdavat malzemelerine kadar binlerce kalem ürünü Merkezi olan İzmit'te ve diğer şubelerinde bulunduran Meteks, sizlere verdiği değer ile hareket ederek Türkiye'nin alanında en ucuz etikete sahip olan bir firmadır.

Sahibi, genç girişimcimiz Sayın Metin Çavuş'un sistemli ve yüksek performansla gerçekleştirdiği ticaret anlayışı kazan - kazandır politikası güdümlerken; perde sektörüne de nakit alış - veriş mantığını kabul ettirmiştir.

Böylesi ticaretin daha temiz olduğunu düşünen ve bu yolda analiz olan Sayın Çavuş, hep bir sonraki hamlesini planlamış ve akılcı ticareti ile kıvrak zekasını bir kez daha ortaya koymuştur. 

Şubeleşme anlayışı ile çoğalarak Türkiye'nin önemli bölgelerinde şubeler açan ve bu duruma hız kazandıran  Meteks'in amacı Türkiye'nin her bölgesinde ve büyük şehirlerinde şubelerini çoğaltarak, örneğin, zannımca; bir "Köfteci Yusuf" mantığı ile hareket etmektir. 

Bütün şubelerinde aynı ürünü aynı fiyata satan Meteks, kadro bakımından da oldukça profesyoneldir.

İzmit merkezden sonra; İstanbul Tekstilkent, Ankara Siteler, Ankara Sincan , Kayseri Merkez, İstanbul Sultanbeyli gibi önemli bölgelerde kısa sürede şubeleşen Meteks şimdi de müşterileribden gelen yoğun talepler üzerine Franchise Sistimi ile mağazalaşma yolunda ilk adımlarını atmaya hazırlanıyor.

Kısacası Meteks Büyüyor...

Bu büyümenin sırrını biz sorduk. Onlar cevapladılar. Meteks'in Ankara Siteler Şubesi'ni ziyarete giderek; Mağaza Müdüremiz Sayın Seher Karagözoğlu'na ve Mağaza Satış Sorumlusu Sayın Nuri Babiç'e "bu cesaret nereden geliyor" diye sorduk. Bizim için bir birinden değerli iki isimde, bize aynı cevabı verdi. " Metin Çavuş"

Aldığımız bu cevap doğrultusunda rotamızı Meteks'in diğer şubelerine çevirdik. Ve sizlere bir başarı hikayesi, aynı zamanda zincirlerin halkalarından haberler vermek istedik. 

METEKS ANKARA SİTELER ŞUBESİ
İletişim: Gültepe Mah. Gültepe Cad. No: 6 Gülveren / Altındağ / Ankara
Tel: 0312 353 95 18
Gsm: 0533 143 85 26 - Seher Karagözoğlu
Gsm: 0538 376 11 43 - Nuri Bababiç

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 869786

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.