davillo tekstil

TUĞRA PLAST / TUĞRA MAKİNE/ SAMSUN


TUĞRA PLAST / TUĞRA MAKİNE / SAMSUN

Haber: Emel Benli & Samsun

Samsun 19 Mayıs Sanayi Bölgesi'nde faliyetini sürdüren ve perde sektörünün, perde sistemleri ayağında  çok önemli bir rol oynayan  Tuğra Plast ve Tuğra Makine, üretmeye devam ediyor. 

Sayın Yakup Sarıoğlu'nun sahipliğini yaptığı firma, tüm mekanik perde üreticilerinin lazım olabilecek her türlü makine ve ekipmanlarını üretmektedir. Sektöre daha faydalı olmak ve iş sahasını genişletmek, aynı zamanda istihtam da yer almak üzere, metal ve plastik aksamlar da üreten Tuğra Plast ve Tuğra Makine, artık ihracaat ayağında da ülkemizi temsil etmeye başladı. 

Kaliteli ham madde ve kaliteli işçilik ile farkını ortaya koyan Tuğra Plast ve Tuğra Makine, piyasanın en uygun fiyatlı firması olup; yeniliklerin peşinden koşmaktadır. 

Kontrol Makineleri, Jaluzi Makineleri, Dikey Tül Makineleri, Stor Çıta Çakama Makineleri, Servol Alüminyum Ölçülendirme Tezgahları, Plisel Ekipmanları, metal ve plastik aksamlar üreten Tuğra Plast; kısa süre önce ilk fuar deneyimini de R + T Türkey Fuarı'nda yaşamış; yurt içinden ve yurt dışından geri dönüşlerinin meyvesini almaya başlamıştır. Ekvator'a kadar ürün yollayan Tuğra Plast,  rüştünü ispatlamış ve Türkiye genelinde de çok önemli markalara hizmet vererek; artık kendisi de aksam ve makine ayağında Türkiye'nin bir markası olmuştur. 

Referansları çok sağlam olan firma, yenilikçi kimliğin yanı sıra heyecanlı ve üretmekten yana olan bir de patrona sahiptir... Vizyonları ve hedefleri olan Sayın Yakup Sarıoğlu, mesleğinde çok iddalı olup; sektörün, alanında en uygun fiyatlı ürünlerin altına imza atmış ve bu konuda oldukça kararlı duruşunu dürdürmektedir..

Satış sonrası geri hizmet ayağında da sözünde duran ve işini çok seven Sayın Sarıoğlu, yıldızını parlatmaya devam etmektedir.

Yolun açık olsun Tuğta Plast - Tuğra Makine...

TUĞRA PLAST / TUĞRA MAKİNE
YAKUP SARIOĞLU
İletişim: 19 Mayıs Sanayi Sitesi 72. Sk. No: 10 Tekkeköy / Samsun
Gsm: 0530 561 30 30

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 193507

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.