davillo tekstil

METEKS İSTANBUL SUTANBEYLİ ŞUBESİ ÇOK YAKINDA AÇILIYOR.

METEKS İSTANBUL SUTANBEYLİ ŞUBESİ ÇOK YAKINDA AÇILIYOR.

Haber: Emel Benli & İstanbul

Gerçekleştirdiği etkinlikleri ile performans sergileyen ve hepimizin dimağlarında kalan bu gün ise ardı ardına açtığı şubeleri ile perde ve perde sistemleri sektörünün gündemini meşgul eden Meteks, yine bir yapılaşma ile karşımıza çıktı.

Değerli müşterilerini kazandırmayı hedefleyen ve kazan - kazandır politikası ile kendisine yol çizen Meteks, Türkiye'nin en istikrarlı ve en uygun fiyat politikasına sahipken; aynı zamanda en hızlı da şubeleşen kıymetli bir firmamız olma özelliğine sahiptir.

Önce Ankara / Siteler'e, daha sonra ise İstanbul / Tekstilkent'e, Ankara / Sincan Bölgesine ve Kayseri merkeze şubelerini birer birer açan İzmit merkezli Meteks, şimdi ise; hazırlıklarını tamamlamak üzere olduğu İstanbul / Sultanbeyli'ye 5. şubesini açmak üzere...
   
Armür Grubları, düz ürünler, blackout, keten fonluklar, pano fonluklar, stor ve zebra kumaşları, alüminyum ve mekanik aparatlarının yine diğer şubelerinde olduğu gibi satışını gerçekleştirecek olan Meteks, Sultanbeyli Şubesi'nde de sektörün en uygun fiyat etiketi ile sizleri bekliyor olacak. 

Açılışı çok yakında gerçekleştirilecek olan Meteks Sultanbeyli Şubesi Sorumlusu Sayın Selçuk Genç, bundan böyle İstanbul Anadolu Yakası'na hizmet vererek Meteks, dostlarının yanında olacaktır.

İletişim: Necip Fazıl Mah. Kurankursu Cad. No: 208 / Sultanbeyli / İstanbul
Gsm: 0532 451 53 33 / Selçuk GENÇ
  

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 159929

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.