davillo tekstil

R+T TURKEY 2022 FUARI STARTINI VERDİ. 1 .GÜN

R+T Turkey Uluslararası Güneşten Koruma ve Otomatik Kapı Sistemleri Fuarı Başladı.

Haber: Emel Benli & İstanbul / Bu haber Polorex'in katkıları ile yapılmıştır.

R + T Turkey Fuarı Başarıya Doymuyor.

Bu yıl çıtasını beklenilenin de üzerinde yükselten R + T Uluslararası Güneşten Korunma ve Otomatik Kapı Sistemleri Fuarı, 20 Ekim 2022 tarihinde kapılarını İstanbul Fuar Alanı’ndan tüm Dünya’ya açarken; fuara ev sahipliği yapan Türkiye’yi de şaşırttı.

Messe Stuttgart ve Ares Fuarcılık’ın her iki yılda bir olduğu gibi bu yılda yine birlikte düzenledikleri kısa adı ile R + T Turkey Fuarı, beklenileninde üzerinde bir performans sergileyerek katılımcı ve ziyaretçi sayısını iki katına çıkarttı.

İki holü birden dolduran fuar, Dünya genelinden gelen ziyaretçisi sayısı ile düzenlendiği günden bu güne, kendi çapında ki rekorunu kırdı.

Perde Sektörü’nün perde sistemleri ayağında bir birinden değerli üreticilerimizde R + T Turkey Fuarı’nda katılımcı olarak yerlerini aldılar. Türkiye’nin en önemli perde sistemleri markaları R +T Turkey’in Almanya Fuarları’na da katılım saylamış ve Türkiye’de de onları yalnız bırakmamışlardır. Aşırı memnuniyetten doğan bu katılım; sayısını bu yıl ikiye katlamıştır.

Gelişen Dünya’nın en gelişmiş kapı ve pencereleri, perde sistemlerimizin en yeni ürünleri ile buluşmuş ve bu fuar ile birlikte; fuarcılığın geldiği en son noktayı ortaya koymuştur. Dünya pazarlarına açılmanın ikinci bir fırsatını yakalayan perde sektörü adına da sevindirici bir durum olmuştur.

Henüz daha fuarın birinci günü sabah saatlerinde, yurt içinden ve yurt dışında gerçek alıcı heyetlerinin akınına uğrayan fuar, bu başarısı ile İstanbul’un gündemine oturmuştur.

22 Ekim 2022 tarihi akşamına kadar sürecek olan fuarın tarihinin; bundan sonra ki yıllarda uzatılması, ülkemizde iki yılda bir gerçekleştirilen fuarın her yıl gerçekleştirilmesi, artan talepler üzerine hol sayısının artırılması gibi isteklerini biz Perde Satıcıları Haber Portalı aracılığı ile dile getiren katılımcılarımızın memnuniyetleri standlarında ki ziyaretçi sayısından belli olurken; yüzlerinin gülüyor olması da bizim için ayrı bir sevindirici durum olmuştur. Biz bu istekleri fuar yetkililerine, fuar haberlerinin yapımında sponsorumuz olan Polorex’in katkıları ile  sunarken başarılarının da devamını diliyoruz.

Yollarının uzun, işlerinin zor olduğunu biliyor, yanlarında olacağımızı bir kez daha hatırlatıyoruz.

Teşekkürler R + T Turkey


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 752819

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.