davillo tekstil

Mekanik Perde Sistemcilerinin Dostu, Polorex R+T Turkey Fuarında...


Zebra Stor Mekanik Aksam İmalatçısı Polorex Plastik R+T Turkey 2022 Fuarında Yerini Aldı.

Haber: Emel Benli & İstanbul

Bütün fuarlardan yüzünün akı ile çıkan Polorex, bu kez de R + T Turkey 2022 Fuarında yerini alacak.

Mekanik Perde Sistemcilerimizin çözüm ortağı Polorex, yine sahalarda… Her zaman yenilikçi kimlik ile üretimine devam eden aksam üreticimiz Polorex, fabrikasında ki başarıyı, sahalara inerek fuarlara da taşıyor. Sektörü ayakta tutan en önemli tedarik ayağında, özellikle perde sistemcilerinin
vaz geçemediği Polorex, stor ve zebra kasa aparatları, plastik ve metal zincirler, kuruvaze mekanizması, kafa takım setleri, zincirli kafa takım setleri, boru tıpaları, zebra lama boru tıpaları ve çeşitli aksamların üretimini yapıyor. Mekanik perde aksam üreticisi Polorex, başarıları ile gündemde kalmaya devam ediyor. Stor perde, katlamalı perde, çiftli perde, dikey perde, kruvaze perde ve otomatik sistem aksamları üreticisi Polorex, kalitesinden ödün vermeden, sektörler arasında en hızlı değişenperde sektörüne yetişmeye çalışıyor.

Hometex Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı, Heımtextil Almanya Fuarı derken şimdi de İstanbul Fuar Merkezi’nde 20 ve 22. 10. 2022 tarihleri arasında düzenlenecek olan R + T Turkey Uluslararası Güneşten Korunma ve Otomatik Kapı Sistemleri Fuarı’nda yerini alarak, ülkemizi ve sektörümüzü bir kez daha temsil edecek.

Fuara kaliteyi, yeniliği ve sunumu taşıyacak olan Polorex, fuar sonrası da durmayarak üretimini sürdürecek. Sorumluluğunun farkında olan Polorex,sürdürülebilir ticaret politikası ile büyümeye devam edecek.
Belki de sektörümüzü nesilden nesile, taşıyacak.  Polorex tüm siz değerli perde sistemcilerimizi R +T Fuarı’nda ki 9. haal 112 nolu standına davet ediyor.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 547213

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.