davillo tekstil

Perde Satıcıları Dergisi 2. Yıl 8. Sayısı Dağıtımı Tamamlandı.


Perde Satıcıları Dergisi 2. Yıl 8. Sayısı Dağıtımı Tamamlandı.


Haber: Emel Benli & İstanbul

Sevgili Sektör Mensupları, uzun yıllardır perde ve ev tekstil sektörünün yazılı, görsel ve videolu haberlerini siz değerli mensuplarımıza yansıtırken; elbette ki gelişen teknoloji ile paralel hareket edip; çağın gerisinde kalmamak adına, adımlarımızı bilinçli atmaya gayret gösterdik.

17 yıl önce karşınıza bir internet haberciliği olan "Perde Satıcıları Haber Portalı" ile çıkmış ve portal sayesinde sektörümüzün bir birinden değerli üreticilerini, toptancılarını, tedarikçilerini ve perakendecilerini aynı platformda buluşturduk.

Bütün bunlarla kısıtlı kalmak istemeyip, sadece yazılı ve görsel basın ayağında sizlere iki ayda bir yayınladığımız "Perde Satıcıları Dergisi" ile de hizmet vermek istedik. Masa başı değil, bir saha çalışması sonucu ortaya çıkan dergimiz, kısa süre içerisinde sizlerden gördüğü talepler ve takdirler doğrultusunda yön kazanarak, tıpkı "Perde Satıcıları Haber Portalı" gibi kabul görmüş ve devamlılığı sağlanarak  sağlam temeller üzerine kurulu bir sektör dergisi olmuştur. Yani sonuç itibari ile amacımıza ulaştığımız "Perde Satıcıları Dergisi" adı altında ki dergimiz, her iki ayda bir siz değerli sektör mensuplarının masasında yerini almaktadır.

Ağustos - Eylül 2022 / 8. Baskısı yayınlanarak tüm sektör mensuplarından büyük ilgi görmüştür. Tüm Türkiye’ye ücretsiz dağılan “ Perde Satıcıları Dergisi” güncel imalatçı, toptancı ve tedarikçi firmalarımızı tanıtmıştır.

"Perde Satıcıları Dergisi" nin dijital ortamda da sizlere "www.perdesaticileridergisi.com" adresinden hizmet vermesi, projemizin bir parçası olup; derginin ulaşamadığı noktalara ulaşması, tamamlayıcı bir unsurdur. Tamamen araştırmalara dayalı dergimizin yayınlarına devam edecek ve daha da geliştirerek hizmetinize sunmaya gayret göstereceğiz. 

Bizi sahiplenmiş olmanızdan aldığımız cesaret ile son yılların dijital ortamda sektörümüz adına çok fayda sağlayacağını düşündüğümüz ve çok sağlam bir alt yapı ile hizmetinize sunduğumuz "Sanal Perde Fuarı" platformumuzu da sizlerin ziyaretine açmış ve Dünya'ya bu platform üzerinden pencere aralamaktayız.

Sizde bu pencereden bakmak, Dünya coğrafyası üzerinde pazar ağı oluşturmak isterseniz  " www.sanalperdefuari.com 'u" ziyaret edebilir ve sahanızı genişletebilirsiniz. Özellikle perde, ev tekstili ve perde sistemleri  üreticilerini, toptancılarını ve perakendecilerle buluşturan bu sistem; son derece başarılı olmuş ve tarafınızdan kabul görerek, dijital bir perde ve ev tekstili fuarı platformu olmuştur. Katılımcılarının ve ziyaretçilerini canlı sohbetler ve alışverişlerle buluşturan "Sanal Perde ve Ev Tekstili Fuarı"  fuar masraflarınızı minimuma indirmiştir.
Tek amacımızın sektörümüz mensuplarına faydalı olabilmek ve kolaylık sağlamak olduğunu hatırlatır; daha başka projelerde buluşmak dileği ile hepinize hayırlı işler dileriz.

Sevgili Sektör Mensupları,
www.perdesaticilaridergisi.com/8--sayi-agustos-eylul-2022

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 598906

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->