davillo tekstil

R+T TURKEY 2022 FUARI 9. HAAL NO:119'DAYIZ...


Apresan Apre R+T Turkey 2022 fuarında...

Yüksek üretim kalitesi ile yıldızları bir bir toplayan Apresan ülkesinden ilham alıyor. Kalitesinden ödün vermeyen, geniş ürün yelpazesi ile 1994’ten beri sizlerle birlikte olan Apresan üretime devam ediyor. Sürdürülebilir hizmet ilkesini benimseyen apresan, Anadolu’nun otantik çizgilerinden tutunda, batının modern tarzından aldığı ilhamla oluşturduğu ürün yelpazesini 2022 yılı kış sezonu için yeniden gözden geçirdi. 1000’in üzerinde ki renk ve desen seçenekleri ile Apresan her zaman sizleri düşünmeye devam ediyor. Her daim yenilik misyonu ile hareket eden Apresan, Dünya liderleri arasında bulunurken; stor perde, dikey perde, panel perde ve teknik tekstilin birçok alanında faaliyetlerine sürdürüyor.

Başarılı firma, yurt içi ve yurt dışı fuar katılımları ile kendisini taze ve güncel tutuyor. Yine bu yılda 20-22 Ekim 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Alanında düzenlenecek olan R+T Turkey fuarı 9. Hall 119 nolu standda yerini almaya hazırlanıyor.

Müşteri memnuniyeti odaklı firma, 2022 en’lerinden olurken; Dünya standartlarında ki hizmeti ile çözüm ortağınız olmaya devam edecek. Apresan Apre, gelecek vadeden firma… Türkiye’ye kazandırdıkların ve kazandıracakların için teşekkürler Apresan. Yolun yolumuzdur.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 956997

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.