davillo tekstil

Levanzo Türkiye’de


Levanzo Türkiye’de

Ev Tekstili Koleksiyonu

Hazırlıklarına Başladı mı?

Son dönemde Türkiye’de ki faaliyetlerine hız veren Levanzo Ev Tekstili Türkiye ev tekstili sektörüne damga vuracak yeni koleksiyonunu hazırlamanın heyecanını yaşıyor.

Özellikle Asya ev tekstili pazarında önemli yere sahip olan Levanzo markasından aldığımız bilgilerden anladığımız kadarıyla aynı özgüvenle Türkiye’de ki her eve girebilmek adına yatak odasından banyoya ev tekstili sektöründe adı geçen neredeyse tüm ürünlerin hızlı ve kaliteli bir şekilde tasarımlarını tamamlayarak ürünlerini piyasaya sürme hazırlığında…

Firma yetkililerinden aldığımız bilgilere göre, 2023 koleksiyon hazırlıklarını öncelikle Levanzo resmi web sitelerinde ve çeşitli sosyal medya platformlarında duyurduklarını öğrendik. Koleksiyon tamamlandıktan ve satışa çıkarıldıktan sonrasında ki satış noktalarına tedarik süreçlerinin planlamasının hazırlığı ise halen devam ettiğinin bilgisini aldık.

Sadece senin için” sloganı ve anlayışıyla yola çıkan Levanzo markasını ziyaretlerimizde koleksiyonlarının oldukça etkileyici ve başarılı olduğu kanaatine vardık.

2023 koleksiyonunun en güzel yansımalarını görebilmekadına tüm sektör temsilcilerine Levanzo markasının yeni koleksiyonunu incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Levanzo, sadece senin için!

LEVANZO EV TEKSTİLİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Tel: 0850 302 62 44

E-posta: info@levanzo.com.tr

Web: www.levanzo.com.tr 


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 539261

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.