davillo tekstil

Yeniler Perde Home Butik / Necdet Yeni / İstanbul


Yeniler Perde Home Butik / İstanbul

Haber: Emel Benli / İstanbul / Bu Haber Vinaldi'nin Katkıları ile yapılmıştır.

Deneyimli perdecimiz Sayın Necdet Yeni’nin 1998 yılında kurmuş olduğu Yeniler Home Butik Mağazası’nı ziyaret ettik. Bir Vinaldi Satış Noktası olan “Yeniler Home Butik,” İstanbul Bayrampaşa’da İstanbul halkına hizmet veren, adından da anlaşılacağı gibi butik bir mağaza.

Kişiye özel mimari boyutta tasarımlarla perdenin farklı bir yüzünü bizlere yansıtan bu mağaza, deneyimli ustamız Sayın Necdet Yeni’nin meslek birikimleri ve Vinaldi gibi Dünya markalarının ürünleri ile birleşince ayrı bir değer kazanmıştır.

2000 yılında yollarını Sayın Kemal Ulusal ile kesiştiren Necdet Yeni, gerçek anlamda sevgi beslediği Vinaldi Ailesi’ni dilinden düşüremiyor. Vinaldi ile gönül bağı olan Sayın Yeni, Vinaldi’nin bir aşk olduğunu ve yaşanması gerektiğini israrla vurgularken; bu sektörde Kemal Ulusal’ın ve sevgili oğlu İsmail Ulusal’ın yerinin bambaşka olduğunu söylüyor.

Bol teşhirli, Vinaldi gibi kıymetli markaların kartela setleri ile farklı bir konsepte sahip olan Yeniler Butik, ayrıca kendi dikim atölyesine de sahip olup; mimari boyutta ki çalışmaları ile semtinde çok tutulan bir mağaza… Bu mağazaya çok şeyler katan Vinaldi’de her zaman yanı başlarında…

Tül pere, fonluk kumaş, döşemelik ve duvar kâğıdı ile hizmet veren Yeniler Home Butik, adı gibi yenilikçi ve kalitesinden ödün vermeyen, deneyimli ustalara emanet edilen bir perakende firma. En önemli özelliği ise bu yolda Vinaldi ile yürümesi.

Teşekkürler Vinaldi. Ne güzel dostlara sahipsin…

YENİLER PERDE HOME / NECDET YENİ

İletişim: Kartaltepe Mah. Fatih cad. No:14 / Bayrampaşa / İSTANBUL
Tel: 0212 614 46 12
Gsm: 0532 685 09 11

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 116137

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.