davillo tekstil

Neretva Tekstil 2022 Yaz Etkinliği Startını Verdi...


En Güncel Ürünler, En Dip Fiyatlara, Neretva Tekstil'de...


Haber: Emel Benli / İstanbul

Bu yıl ikincisini düzenlediği etkinliğinin, 22 Ağustos 2022 tarihinde startını veren Neretva Tekstil, marka değerini korumaya devam ediyor.

"Neretva Tekstil Yaz Etkinliği" adı altında gerçekleştirdikleri etkinliklerini 28 Ağustos'a kadar sürdürecek olan Neretva Ailesi, İstanbul / Esenyurt'dan, İstanbul başta olmak üzere Türkiye geneline hizmet veriyor.

Tül, fonluk ve güneşlik kumaşı toptancılığı yapan Neretva, stoğu en fazla firmaların arasında yer alıyor. 120 başlıktan oluşan Neretva Kartela Seti ile sektörün en trend ürünlerine,en zengin model ve renk skalasına sahip olan Neretva; koşusuna devam ediyor.

Sorumluluğunun ağır, bir o kadar da farkında olan Neretva, havuz ürünleri ve aynı zamanda bir Dünya markası olan Brillant'ın "Brillant 50. yıl Kartela Seti'nin de sorumluluğunu üstlenmiş durumda. Değinmiş olduğumuz tüm bu ürünlerin tek tek, kalem kalem stoğunu tutarak hizmet vermeye çalışan Neretva, hedef üstüne hedef belirleyerek, çoklu vizyon anlayışından aldığı güç ile çıtasını yükseltmeye devam ediyor.

Müşteri odaklı firma uygun fiyat etiketi ile istikrarını koruyarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. En az senede 4 kez etkinliklerini tekrarlamayı hedefleyen Neretva, sıfır termin süresi ve hızlı lojistiği ile de müşterileri tarafından tutulan bir firma ünvanını kimseye bırakmıyor.

Sık sık gerçekleştirdiği müşteri ziyaretleri ile hafızalara kazınan Neretva Tekstil, iş gücü verimliliğine, gerçekleştirdiği istişareler paralelinde boyutlar kazandırıyor.

Yine başarılı bir etkinliğin altına imza atan Neretva Ailesi, en güncel ürünleri, en dip fiyatlara dostlarının hizmetine sunuyor.

Son derece verimli geçen etkinliğine siz değerli perakendecilerimizi davet eden Neretva; sektör yolculuğunda kaliteden ödün vermiyor.

Perde sektörüne el veren Neretva büyümeye devam ediyor.

Sahipleri Sayın Aydın Gültekin, Sayın Semih Karaca, Sayın Ömer Faruk Omak ve Sayın Furkan Gültekin'e sektörümüze kazandırdıkları bu marka için teşekkür ediyor ve Neretva'yı şimdiden gelecek yılların en güçlü Türk markaları arasında görmek istiyoruz.

Neretva Tekstil & Toptan Tül Perde

Adres: İncirlitepe Mah. Turgut Özal Cad. No: 2 / 4 ( Alabey Center ) Esenyurt / İstanbul
Tel: 0537 247 82 44

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 203071

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.