davillo tekstil

Vinaldili Günler / Hakan Perde / Hakan Kara / Ankara

Sevgili Perdeciler, Sevgili Ev Tekstilcileri, Türkiye'nin ayrıca Dünya'nın markası olan Vinaldi; üretmenin ve satmanın dışında, sektörümüzün de okulu olmaya devam ediyor. Ve bizleri " Vinaldili Günler'de" sizlerle buluşturuyor. Yine bir Vinaldi dostunun yanında aldığımız soluğumuzu, bir başka Vinaldi dostunun yanında vermek üzere çıktığımız yolculuğumuzda; aramızda ki köprüyü oluşturan Vinaldiye teşekkür ederek, sevgilerimizi buraya bırakalım ve sırada ki Vinaldi dostu olan "Hakan Perde'yi" tanıyalım.

"Yol Seninle Güzel Vinaldi."


Haber: Emel Benli / Ankara / Bu Haber Vinaldi'nin Katkıları ile Yapılmıştır.

1997 yılında Sayın Kemal Ulusal ile yollarını kesiştiren Sayın Hakan Kara'nın hikayesinin temelleri o gün atılır.

2000 yılında sektörümüze ilk adımını atan Hakan Kara, hiç ara vermeden tam 22 yıl boyunca Vinaldi'nin partnerliğinde perdeciliği icra etmektedir. 120 m2 bir mağaza ile perdeciliğe başlayan sayın Kara, o gün, bu gündür kalbinin ekmeğini yiyenlerdendir. Ankara / Demetevler Semti'nde "Hakan Perde'yi kuran ustamız; Türkiye'nin parmakla gösterilecek kadar az olan sayılı perakende mağazalarından birine sahip olup; düzen ve disiplinli iş anlayışı ile sektörümüzün sözüne en güvenilir perdecilerindendir. 

Beyazlar içinde bir konsept mağazaya sahip olan perakendecimiz, özenli ve seçiciliği karşısında perde sektörünün en önemli üretici ve toptancıları ile çalışırken, 2000 yılından bu yana başına taç ettiği Vinaldi'nin ürünlerini de mağazasının baş köşesine çoktan koymuştur bile... 

Vinaldi'nin tüm tül perde fe fonluk kumaş kolleksiyonunu mağazasında bulunduran ve engin tecrübesi ile bir birinden güzel olan bu ürünleri,  kombinleyerek nihayi tüketicisine sunmaktadır. Düzenin ve titizliğin örneği Hakan Perde'nin ünü bulunduğu şehir olan Ankara'nın da dışına taşarak İç Anadolu sınırlarına yayılmıştır. 

"Kemal Ağabeyi, beni işimde; motive eden tek insandır." diyen Hakan Kara, idol olarak gördüğü Sayın Kemal Ulusal'ın elini almış ve işinide tıpkı onun gibi takip ederek ilerleme kaydetmiştir. Başarısının sırlarından biri de budur. 

Ankara'nın marka perdecisi "Hakan Perde'nin" bu üne sahip olmasında ki diğer bir sebep ise Vinaldi gibi markalarla yoldaşlık etmesidir. Bir aile firması olan Hakan Perde, toplamda 10 kişiye de  istihtam sağlarken; Ankara'nın en iyi iş yapan perakendecilerindendir. Üç ayrı atölyede iş yetiştirmeye çalışan Hakan Perde, yeni neslin mutlaka ziyaret ederek, örnek alması ve mesleki gelişimleri için dikkatlice incelenmesi gereken bir mağazadır.

Nitekim sektörümüzün bir kaç meslek lisesi dışında henüz bir okulu yoktur. Görerek, inceleyerek ve örnek alarak geliştirilebilir bir sektörümüzün olduğunu unutmamak ve hatta bu işin okulu dediğimiz Vinaldi gibi markalarında takip edilmesi kanaatinde olup; farkındalığınızı arttırma çabası içerisindeyiz. 

İşini aşkla yapan Hakan Perde'nin sahibi Sayın Hakan Kara'ya ve Kara'nın arakasında dağ gibi duran Vinaldi'ye teşekkürlerimizle...

Yol seninle güzel Vinaldi...

Hakan Perde / Hakan Kara
Adres: 357 Cad. ( Eski 12. Cad. ) No: 1 2 / B- Demetevler / Ankara
Tel: 0312 334 10 70
Gsm: 0542 334 10 70

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 366783

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.