davillo tekstil

Davillo'un Sponsorluğunda Şall Collection / Siteler / Ankara


Davillo Dostu, Şall Colletion...


Haber: Emel Benli & Ankara / Bu Haber Davillo'nun Katkıları ile Yapılmıştır.

Kurum ve kuruluşlara, kişiye ve firmalara özel tasarımları ile kalitenin öncüsü Şall Colleksiyon, sektörümüzün en marka isimlerinden olup; perakende ayağında kalitesinden taviz vermeyenlerdendir. 

Perde, döşemelik, duvar kağıdı ve perde aksesuarları ile elit kesime hizmet veren Şall, Ankara / Siteler'de 4 katlı yerinde hizmet vermeye devam etmektedir. Katar, İstanbul ve Ankara / Ümitköy'de de şubeleri bulunan Şall Colleksiyon, toplamda 4 mağaza ile sektörün perakende ayağına katma değerli işler kazandırmaktadır. 

Aslen Kars / Sarıkamışlı olan Aydın Ailesi tarafından yönetilen Şall Mağazaları,  perakende ayağında sektörümüzün gelebilecek en son örnekleridir. 

Sayın Yavuz Aydın, Yücel Aydın, Tenay Aydın ve çok sevgili yiyenleri tarafından yönetilen mağazalar, Dünya markalarının partnerliğinde yol alırken; aynı zamanda Siteler'de bulunan mağazaları bir DAVİLLO Satış noktalarıdır.  

Referansları arasında Cumhurbaşkanlığı Küllüyesi, Yargıtay, Mit, İl Bank ve Akdeniz'de sayısız ötellerin projelerine imza atan Şall, sektörün perakende ayağının en iyilerindendir. 

Bize vakit ayırıp, "Eski dostum" dediği Davillo'nun Kurucusu Sayın Hasan Erbasan İle birlikte birikimlerinden dem aldığımız Sayın Yücel Aydın'ına teşekkür ediyor ve Şall Mağazalarını büyümek isteyen tüm genç perakendecilerimize örnek teşkil ediyoruz. 

Teşekkürler Yücel Aydın...

ŞALL COLLECTİON
İletişim: Karacakaya Cad. No: 75 / 5 Siteler / Ankara
Tel:0312 348 69 11

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 116203

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.