davillo tekstil

Dijital Baskıda Gelinen En Son Nokta Madame Rose.


Dijital baskıda gelinen en son nokta Madame Rose...


Haber: Emel Benli / Ankara


Dijital baskı perde katoloğu ile gündemin birden bir havasını değiştiren Madame Rose, dijital baskıda son noktayı koydu.

Ankara'nın yenilikçi ismi Madame Rose, perde sistemlerine yeni bir boyut getirerek bir dönemi kapatıp yeni bir döneme merhaba dedi. 204 sayfadan oluşan dijital baskı katoloğu çıkartan Madame Rose, her modele zengin renk skalası uygulayarak, dijital baskıda gelinebilecek en son noktayı bu katolok ile ispatladı. 2022 ve 2023 Dijital Baskı Katoloğu ile sektörde çığır açan yenilikçi firmamız Madame Rose Perde Sistemleri, zebralara uyguladığımız baskı sistemini, storlara da taşıdı. 

En son teknolojik makinelerde baskı tekniği ile yaşam alanlarımıza hayat veren Madame Rose, Ankara Siteler'den Türkiye'nin 81 iline hizmet götürmeyi başardı. Yenilikçiliğin peşinden koşan Madame Rose'un sevgili ortakları Mehmet Emin Eroğlu ve Asım Özkalp yılların getirdiği  birikimlerini bu katolok ile taçlandırdı. 

Sadece katoloğa bağlı kalmadan kişiye özel uygulamaların da altına imza atan firma, düzen ve tertibin, ayrıca  bol stoğun son adresi oldu.

Asla koku yapmaya kaliteli boya kullanarak artık dijital baskıyı stor perdelerimize de taşıyan bu şahane iki ortak, zamanı durdurarak Dünya'yı etrafınızda döndürmeyi başardı. Yani sektörün hak ettiği değeri dijital baskı katoloğu ile mağazalarınıza taşımayı başardı.

Özellikle perakendeci perdecilere hitap eden Madame Rose, bir metropol şehri olan İstanbul'da ciddi noktalara ulaşarak müşteri kitlesini genişleterek katoloğu hakettiği ellere teslim etti. 

Güpür görünümlü desenlerden, klasiklere, sporlardan fantazilere, doğa resimlerinden, şehir manzaralarına, özellikle çocuk odalarında çizgi film karekterlerinden tutunda, lisanlı futbol takımlarının armalarına ve kişiye özel tasarımlarla mağazalarınıza farklılık getiren Madame Rose, hayallerinde ötesine geçti. Tabi ki gençleri de unutmadı. 

Onlar düşündü ve tasarladı, teknolojiyle bu tasarımı harmanladı, kısacası sizin yerinize hayal etti. 
Türkiye'nin neresinde olursanız olun, katoloğunuzu istemeyi ihmal etmeyin. Rakiplerinizden bir farkınız olsun istiyorsanız gideceğiniz adres bu işin membağı Madame Rose...

Teşekkürler Madame Rose. Kattıkların ve katacakların için...

Madame Rose Dijital Baskı
İletişim: Ulubey Mah. Karpuzlu 1 Cad. No: 80/ A - Siteler / Ankara
Whatsapp: 0552 425 42 72
Mehmet Emin Eroğlu: 0546 431 68 00
Asım Özkalp: 0506 468 45 01
E-posta: eryeciz850@gmail.com
  

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 315024

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->