davillo tekstil

Dekoline İstanbul Yaz Etkinlikleri Devam Ediyor.


Dekoline İstanbul Yaz Etkinlikleri Devam Ediyor.

Hedeflerine bir bir ulaşan Dekoline Ailesi, kararlılıkla yoluna devam ediyor.

Haber: Emel Benli / İstanbul

İzmir merkezli Dekoline, Marmara Bölge Müdürlüğünde etkinliklerine devam ediyor. Yine bir etkinlikle daha karşımıza çıkan Dekoline, “Yaz Etkinliği” adı altında ki etkinliğinin startını 25 Temmuz 2022 sabahı verdi. İstanbul bünyesinde gerçekleştirdiği etkinliğini 31 Temmuz akşamına kadar devam ettirecek.

Çok etkin ve verimli bir etkinlik haftası geçiren Dekoline, 150’nin üzerinde ürün başlığı, havuz ürünleri ve kulvarın en hızlı koşan renk ve desenleri, en önemlisi de en uygun fiyat etiketleri ile değerli müşterilerini alırken kazandırdı.

28 Temmuz 2022 akşamı ise Aydos Ormanları içerisinde şık bir mekanda gala ve sıra gecesi ile etkinliğini gerçekleştiren Dekoline,  dostlarını yine aynı sofra etrafına toplamayı başardı. Sıra gecesinde müşterilerine teşekkür eden Sayın Selim Gündüz ve Sayın Yavuz Gündüz, bu etkinliklerin devamını gerçekleştireceklerini belirtti.

Özellikle perde sektörünün perakendecileri tarafından çok sevilen Dekoline Ailesi, unutulmaz bir gecenin altına imza attı.

Etkinlikte Bambu Tüller, Vakko, Ribandit, Fondet, TT Zeminler, Şantuklar, Serpmeler, Grekler, Etek Grekler, Fonluk Grupları, Armürler, Keten ve Çizgili Tüller, 150 başlıktan oluşan özel kreasyonları Dekoline’a özellik katan ürünlerdir. 

En cazip tarafı da bu güzel ürünlerin en uygun fiyata alıcısına sunulması idi. Mağaza müdürlerinden, bölge sorumlularına, depo sorumlularından, sevkiyat sorumlularına muhasebeye kadar itina ile işini yapan Dekoline Ailesi, güler yüzlü misafirperverliği göstererek müşterileri ile tek tek ilgilendiler.

İnsana ve insan ilişkilerine kıymet veren firma, yılda 4 kez tekrar ettikleri etkinliklerinde müşterilerini alırken kazandırmayı hedefleyen Dekoline, istikrarından hiçbir şey kaybetmeden yoluna devam ediyor.

Başarısını kutladığımız  firmamıza, sektörümüze kattıkları için teşekkür ediyor ve yolları açık olsun dileklerinde bulunuyoruz.   

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 570698

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.