davillo tekstil

Dekoline İstanbul Bölge Müdürlüğü'nde Bir Etkinlik Daha Gerçekleştirecek...


Dekoline İstanbul Yaz Etkinlikleri Devam Ediyor...

Haber: Emel Benli / İstanbul

İzmir merkezli Dekoline, İstanbul’da bulunan Bölge Müdürlüğünde ki etkinliklerinin hızını kesmiyor. Bünyesinde sık sık etkinlik düzenleyen perde sektörünün başarılı markası Dekoline, yine bir etkinlik kararı aldı.

Amaçları, müşterilerine kazandırmak olan ve bu nedenle fiyat endeksli gerçekleştirecekleri etkinliklerini, bir kampanya tadında yaşatıp; müşteri odaklı vizyon anlayışlarını geliştirerek sektöre katkıda bulunmaktır…

İşte bu düstur çerçevesinde yine bir etkinlik kararı ile karşımıza çıkan Dekoline, 25 ve 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında İstanbul Bölge Müdürlüğü’nde bir birinden özel ürünler ve bu ürünlerin avantajlı fiyatları ile “yaz sezon etkinliğine” siz değerli dostlarını davet ediyor.

Etkinliğini İstanbul Dekoline Bölge Müdürlügü’nde gerçekleştirecek olan Dekoline Ailesi, 28.07 2022 tarihi akşamı saat 20:00’de Gülbahar Sultan Restorant’da Aydos Ormanı Garipana / Kartal’da, yemek eşliğinde bir gala gecesi ile taçlandıracaktır.

İstanbul başta olmak üzere yakın bölgelerden de misafir ağırlayacak olan Dekoline Ailesi, tüm sektör mensuplarına hayırlı işler diliyor.

Dekoline Exclusine

İletişim: ORTA ANADOLU TEKSTİL – DEKOLİNE

İletişim: Kaynarca Mah. Sevindik SK. No: 3 / B / Pendik / İstanbul ( E-5 Yan Yolu Üzeri )

Tel: 0530 350 99 39
Web: www.dekolinehome.com
Tarih: 25 - 31 Temmuz
Gala Yemeği: 28. 07.2022 Saat: 20:00
Yer:
 Güllübahar Sultan Restaurant / 
Samandıra Cad. Aydos Ormanı Garipana / Kartal / İstanbu
l

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 294251

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->