davillo tekstil

Egemen Taştekin Perde Tasarım Keçiören'de Açıldı.

Egemen Taştekin Perde Tasarım 2. Şubesini Açtı.

Haber: Emel Benli / Ankara

Yıllarını bu sektöre adamış Zihni Taştekin'in oğlu olmak kolay olmasa gerek... Her daim zeki, her daim öğrenmeye açık ve birikimlerle yoğurulmak ister. Hayallerinin peşinden koşmak, emek ister;  perdenin üstadının oğlu olmak... Zor iştir, meziyet gerektirir.
Tamda böyle yaptı Egemen Taştekin...Babasına yakışır bir evlat, evlattan da öte, babasının gurur-u iftihar-ı oldu. 

Henüz 23 yaşında ama hırslı, heyecanlı, atak, bilgili ve çok naif...Tarihler 26 Temmuz 2022'yi gösterirken şahsına ait ikinci mağazasını açan Sevgili Egemen Taştekin "Boynuz kulağı geçer." ata sözünü ispatladı. Ankara'nın en büyük merkez ilçesi olan Keçiören'de ikinci perde mağazasını kendi ismini taşıyan "Egemen Taştekin Perde ve Tasarım" tabelası ile tüm Ankaralıların hizmetine sundu. 

Açılışa gelen bütün davetlilere "mağaza değil, showroom sanki" dedirten genç girişimcimiz Egemen Taştekin, tamda babasının oğlu edası ile mağazanın her köşesine ayrı ayrı dokunarak ve yeniliği her bir köşede tasarıma çevirdi. Yaşı küçük ama yüreği kocaman olan "sektörün oğlu Egemen" hayallerini babasından öğrendikleri ile taçlandırdı. Brillant'ın ürünleri başta olmak üzere, Ankara'nın çok değerli perde ve perde sistemleri markaları ile yola devam eden genç girişimcimiz, yine çok değerli çözüm ortakları başta olmak üzere, çok sevgili ailesi, arkadaşları, değerli müşterileri ve Keçiören'li nihayi tüketicilerle birlikte açılış kurdelasını kesmenin sevincini yaşadı. 

Güzel, bir o kadar da çok özel bir gün yaşayan Sevgili Egemen, emeğinin karşılığını dostlarından duyduğu taktirlerle aldı. Çok özel ve kaliteli ürünlerin kombinlerinden oluşan mağazası, adeta içimizi ısıtırken; Sevgili Egemen Taştekin'in güler yüzlü tavırları, ben pişmeye devam ediyorum dercesine mütevaziliği Egemen'i tarif  etmeye yeterliydi. "Amacım Ankara'nın tüm merkez ilçelerine ve semtlerine Egemen Taştekin Perde ve Tasarım  mağazalar zinciri kurmak." diyerek hayallerini bizimle paylaşan "sektörün oğlu Egemen," gelecekte ki halini şimdiden bize yansıttı. 

Donanımlı bir genç, potansiyel bir semt, kaliteli ürünler, şık bir mağaza, yeni bir kan ve soluk; sektör içinde umut oldu. Bu umudu içimize işleyen ve yüzümüzü güldüren Sevgili Egemen Taştekin'i azminden dolayı kutluyor, Sayın Zihni ve Hülya Taştekin çiftine de böylesine güzel bir evlat yetiştirdikleri için teşekkür ediyoruz. 

Biz Perde Satıcıları Haber Portalı'na verdiği özel röpörtajda, kendisini yalnız bırakmayan dostlarına  gelemeyip mesaj ve çiçeklerini yollayan sevdiklerine teşekkürlerini sunan Egemen Taştekin'i "dut yaprağında sallanan ipek böceğini, ipekten perdeyi ve perdenin ışığı adeta süzüşünün hikayesini anlattı bize." Perdeleri gelinlik görmüş ve nutku tutulmuş genç kızlar gibi süzdük ve kocaman bir maşallahla oradan ayrıldık. 

Yüreğimiz her daim seninle Sevgili Egemen...

Egemen Taştekin Perde Tasarım
İletişim: Kamilocak Mah. Divrik Cad. No:22 / C Keçiören / Ankara
Gsm: 0538 888 70 05

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 11392

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.