davillo tekstil

Eylül Tekstil Toptan Tül Perde / Pendik / İstanbulEylül Tekstil Yenilikçi Yüzü ile Bir Kez Daha Gündemde...

Haber: Emel Benli / İstanbul

İstanbul Pendik'ten Türkiye geneline tül ve fonluk kumaş toptancılığı yapan sektörümüzün tecrübeli ismi Sayın Gökhan Kaya, sahibi olduğu firması "Eylül Tekstil'in" yenilenen yüzü ile 2022 yılının ikinci yarısına merhaba dedi. Baştan aşağa köklü bir değişimin içerisine giren Sayın Kaya, kendisine ait olan PRN Kartela Setini yenileyerek 80 başlıktan oluşan ürün kreasyonunu müşterilerine sunmaya hazırlanıyor. Her biri uzun soluklu olup; gündemin ve kulvarın en yeni renk ve desenlerden oluşan ürünleridir. Başarıyı sadece yenilikçi fikirleri ile değil, kalitesine de borçlu olan Gökhan Kaya, İstanbul gibi bir lokasyondan sadece bulunduğu bölgeyle yetinmeyip, Anadolu'nun bir çok bölgesine de hizmet vermektedir.

Başarının yenilikten ve değişimden geçtiğini her defasında vurgulayan Gökhan Kaya, bu değişimle müşterilerine ve sektöre verdiği değer ile bir kez daha düsturunu ortaya koymuş ve mağazasında köklü bir değişiklik yapmıştır. Aynı zamanda sahada başarıyı yakalamak adına, güçlü adımlar atmış ve "Eylül Tekstili" temsilen sahada ki bölge sorumlularını çoğaltmış, müşteri memnuniyeti adına hizmet ağını daha da genişletmiştir.

Zevkine ve tecrübesine her zaman çok güvendiğimiz başarılı girişimcimiz Sayın Gökhan Kaya, bir yıl önce Pendik  Spor Başkanı Sayın Mustafa Şahinyılmaz'ın sevgili oğlu Kaan Şahinyılmaz ile yollarını kesiştirmiş ve Türkiye'ye perde sistemleri ayağında yeni bir marka kazandırmıştı. O günden beri, ortaklığını yaptığı "Wooftex Perde Sistemleri" ile mekanik perde alanında hizmetin en iyisini vermeye devam ediyor. Wooftex'te de yeniliğe giden sevgili meslektaşımız, mekaniğin tüm kollarında güçlü, bir o kadar da köklü yeniliklerle sizleri ve firmanızı güçlendirecek oluşumların altına imza atmıştır.

Perde sektörünün güvenilir ismi Sayın Gökhan Kaya, enerjisinden, azminden ve yenilikçi kimliğinden hiç bir şey kaybetmeden yoluna devam etmektedir. Çağın getirilerine ayak uyduran ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile gerçekten müşterilerini anlamaya çalışarak; her iki dalda da hizmette sınır tanımayan genç meslektaşımız, siz değerli dostları için kollarını bir kez daha sıvamıştır.

Yüksek performansından hiç bir şey kaybetmeyen değerli toptancı ve imalatçımız Gökhan Kaya, yarınlara daha güçlü adımlarla yol almakta ve sizlerle aldığı bu yolda büyürken; vizyonlarının ışığını ayaklarının dibine tutmaktadır. Hem kendi yolunu, hemde  sizin yolunuzu aydınlatan değerli toptancımızın başarılarını bir kez daha sizlerle paylaşmak istedik. Takibine devam ettiğimiz meslektaşımızı sektörümüze kattıkları ve katacakları için kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.  

EYLÜL TEKSTİL 

İletişim: Velibaba Mah. Ankara Cad. No:110 Pendik / İstanbul
Tel:
 0850 650 30 30 

Whatsaap: 0549 781 67 40
E - Posta: kurumsal@perdereyonu.com


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 977742

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.