davillo tekstil

Polorex Heimtextil Fuarında Yerini Aldı.

Polorex Plastik Mekanik Aksamları Almanya Heimtextil Fuarında.

Yeniliklerin ve kalitenin adresi Polorex, İstanbul’dan kesintisiz bir şekilde yıllardır çözüm ortağınız olmaya devam ediyor. Geliştirilebilir ve sürdürülebilir iş gücü ve sektör donanımı ile geleceği kucaklayan Polorex Plastik Kalıp Sanayi, Hometex  Evtekstili ve Aksesuarları Fuarı’ndan sonra, bu kez de kolları Heimtextil Frankfurt Ev Tekstili Fuarı için sıvadı.  

Haber: Emel Benli / İstanbul

4500 m2 kapalı alanda üretim kapasitesi ile yılda 240 enjeksiyon kalıbı üretimi, 700 ton hammadde işleme kapasitesi, 15 milyon mekanizma üretimi, en son teknolojik makineler, alanında her biri donanımlı kadrosu ile mekanik perde aksamları üretimini entegre bir şekilde sürdüren Polorex, adını geleceğe taşıyor. Kaliteyi düstür edinen Polorex, yurt içinde olduğu kadar ihracat ayağı ile de ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

Sizin firmanız Polorex, yenilikçi kimliğini fuarlara da taşıyarak, Türkiye’nin mekanik perde aksamları üreticisi olarak; bu kimlikle ülkemizi en iyi şekilde temsil ediyor. Mayıs ayında İstanbul’da düzenlenen “ Hometex Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı’ndan” yüzünün akı ile çıkan Polorex, bu kez de Almanya Heimtextil Frankfurt Ev Tekstili fuarı için start verdi.

21 ve 24 Haziran 2022 tarihleri arasında Almanya’da düzenlenecek olan fuar, Dünya’nın en büyük ev tekstil ürünleri fuarı olmakla beraber, ev tekstilinde Dünya markalarını üreten ve pazarlayan Türkiye içinde önemi büyük olan bir fuardır. Messe Frankfurt’un organize ettiği fuar, binlerce katılımcıya ve ziyaretçiye ev sahipliği yaparak onların sesini tüm Dünya’ya duyurmayı hedefliyor. En son mekanik perde aksamları ile Türkiye’yi temsil edecek olan Polorex, Heimtextil Frankfurt Fuarı’nda, 4.Hall E 64 nolu standında perde sektörümüzün sesi olacaktır. Kaliteyi ve Türk kimliğini bu fuara taşıyarak  Polorex, markasının çıtasını yükseltecek ve medar-ı iftihar –ımız olmaya devam edecektir.

Polorex; Heimtextil Frankfurt Fuarı’nın hemen bitiminde performansını hiç kesmeden, 20 – 22 Ekim 2022 tarihleri arasında Türkiye’de düzenlenecek olan R+T TÜRKEY Fuarı’nda da yenilikler ile tekrar karşımıza çıkacaktır. Kısacası kalitenin adresi Polorex, Türkiye için üretmeye ve sektörümüzün gücüne güç katmaya devam edecektir.

Sektöre sağladığın katkılardan dolayı teşekkürler Polorex…

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 614807

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.