davillo tekstil

Vincent Toptan Tül Perde / Bursa

Vincent Bursa Buttim'de Yeni Showroom'unu Açtı.

Haber: Emel Benli / Bursa

Ankara'nın tül ve fonluk toptancısı, başarılı firmamız Vincent; perdenin membağı Bursa'da yeni bir showroom ile yine gündeme geldi. En güncel ve kulvar ürünlerinden oluşan concept başlığı ile siz değerli perdecilerimizin mağazalarında kesim bazında yerini alan Vincent gerçekleştirdiği bu yeni oluşum ile gücüne güç kattı.

Her geçen gün insan odaklı vizyonlarını besleyerek yol alan ve bu yolculukta kaliteden, sevkiyata, terminden, lojistiğe bünyesini besleyen Vinsent Bursa Buttim İş Merkezi'nde yeni showromunun açtı. Perde sektörünün tecrübeli yüzü Sayın Fatih Yıldız'ın yönetiminde ki şube, artık bundan böyle Vincent'in yeni Bursa yüzü oldu.

Vincent'in 2022 yılı, birinci sezonu için sahaya sunduğu ürünlerin tamamından oluşan showroom, göz alıcı renk ve desenleri ile yılın en favori ve başarılı showroomlarından biridir. Sayın Fatih Yıldız'ın kendi tasarımı olan showroom, bir mimari tasarım şıklığpına sahiptir. Ve 75 başlığın tamamından oluşmaktadır. 400 civarında varyantta sahip ürünler tül ve fonluk guruplarından oluşmaktadır.

Vincent'in sahibi Sayın Mehmet Emin Uysal'ın yenilikçi kimliği, dinamizmi, işine olan sevdası, iki yıl gibi kısa bir sürede tüm Türkiye yerini alması, kaliteye verdiği önem Vincent'i yukarlara taşımış ve bir kimlik edindirmiştir.

Sektörün en sıkıntısız firmalarından olan Vincent, sizlerle büyümeye devam ediyor.  

Vincent Toptan Tül Perde
İletişim: Altınova Mah. Fuar Cad. Buttim İş Merkezi E Blok Kat: 1 No:1299 / Bursa
Fatih Yıldız: Gsm: 0532 692 12 37

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 75707

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.