davillo tekstil

Perde Satıcıları Dergisi'nin 6. sayısı Tüm Türkiye'ye Dağıtımı Gerçekleşti.

"Perde Satıcıları Dergisi" 'nin, 6. Sayısı Hometex Fuarında Dağıtımı Gerçekleşti.

Haber: Emel Benli / İstanbul

Sevgili Sektör Mensupları, uzun yıllardır perde ve ev tekstil sektörünün yazılı, görsel ve videolu haberlerini siz değerli mensuplarımıza yansıtırken; elbette ki gelişen teknoloji ile paralel hareket edip; çağın gerisinde kalmamak adına, adımlarımızı bilinçli atmaya gayret gösterdik.

16 yıl önce karşınıza bir internet haberciliği olan "Perde Satıcıları Haber Portalı" ile çıkmış ve portal sayesinde sektörümüzün bir birinden değerli üreticilerini, toptancılarını, tedarikçilerini ve perakendecilerini aynı platformda buluşturduk.

Bütün bunlarla kısıtlı kalmak istemeyip, sadece yazılı ve görsel basın ayağında sizlere iki ayda bir yayınladığımız "Perde Satıcıları Dergisi" ile de hizmet vermek istedik. Masa başı değil, bir saha çalışması sonucu ortaya çıkan dergimiz, kısa süre içerisinde sizlerden gördüğü talepler ve takdirler doğrultusunda yön kazanarak, tıpkı "Perde Satıcıları Haber Portalı" gibi rayına oturmuş ve devamlılığı sağlanmış, kısacası temeli sağlam atılmış bir sektör dergisi olmuştur. Yani sonuç itibari ile amacımıza ulaştığımız "Perde Satıcıları Dergisi" adı altında ki dergimiz, her iki ayda bir siz değerli sektör mensuplarının masasında yerini almaktadır.

Bu sayısı Nisan – Mayıs 2022 / 6. Baskısı Hometex Ev Tekstili ve Aksesuarları fuarında yerini alarak, tüm sektör mensuplarından büyük ilgi görmüştür. Tüm Türkiye’ye ücretsiz dağılan “ Perde Satıcıları Dergisi” güncel imalatçı, toptancı ve tedarikçi firmalarımızı tanıtmıştır.

"Perde Satıcıları Dergisi" nin dijital ortamda da sizlere "www.perdesaticileridergisi.com" adresinden hizmet vermesi, projemizin bir parçası olup; derginin ulaşamadığı noktalara ulaşması, tamamlayıcı bir unsurdur. Tamamen araştırmalara dayalı dergimizin yayınlarına devam edecek ve daha da geliştirerek hizmetinize sunmaya gayret göstereceğiz. 

Haber Portalımıza sahip çıktığınız gibi dergimize de sahip çıkmanız, kısa sürede benimsemeniz; bizlerin doğru yolda olduğumuzun kısa bir özetidir.

İşte bu sahiplenmeden aldığımız cesaret ile son yılların dijital ortamda sektörümüz adına çok fayda sağlayacağını düşündüğümüz ve çok sağlam bir alt yapı ile hizmetinize sunduğumuz "Sanal Perde Fuarı" platformumuzu da sizlerin ziyaretine açıyor ve Dünya'ya bu platform üzerinden pencere aralıyoruz.

Sizde bu pencereden bakmak, Dünya coğrafyası üzerinde pazar ağı oluşturmak isterseniz  " www.sanalperdefuari.com 'u" ziyaret edebilir ve sahanızı genişletebilirsiniz. Özellikle perde, ev tekstili ve perde sistemleri  üreticilerini, toptancılarını ve perakendecilerle buluşturmayı hedefleyen sistem; son derece başarılı olmuş ve tarafınızdan kabul görerek, dijital bir perde ve ev tekstili fuarı platformu olmuştur. Katılımcılarının ve ziyaretçilerini canlı sohbetler ve alışverişlerle buluşturan "Sanal Perde ve Ev Tekstili Fuarı"  fuar masraflarınızı minimuma indirmiştir.

Tek amacımızın sektörümüz mensuplarına faydalı olabilmek ve kolaylık sağlamak olduğunu hatırlatır; daha başka projelerde buluşmak dileği ile hepinize hayırlı işler dileriz.

Sevgili Sektör Mensupları,

www.perdesaticilaridergisi.com

www.sanalperdefuari.com


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 500197

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.