davillo tekstil

26. Uluslararası İstanbul Hometex Fuarı Sona Erdi.

Yapacağız dediler, yaptılar...

İstanbul Hometex Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı Beklentilerinin Üstünde Geçti.


Haber: Emel Benli & İstanbul ( Bu haber Davillo'nun sponsorluğunda yapılmıştır.)

Alıcısının ve satıcısının memnun kaldığı Hometex Fuarı sona erdi. Tetsiad tarafından düzenlenen,  İstanbul, Bursa Ticaret ve Sanayi Odaları'nın çok büyük yardımları ve KFA  Fuarcılık'ın organizasyonluğunda; Yeşilköy, İstanbul Fuar Alanı'nda 17 Mayıs 2022 tarihinde 650 katılımcı ile kapılarını tüm Dünya'ya açan "Hometex Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı" tarihler 21 Mayıs'ı gösterirken son buldu. 

İki yıl aradan sonra fuarları özleyen yurt içinden ve yurt dışından gelen değerli ev tekstilciler, özlem gidererek alışverişlerde bulunmuş, dostlukların altına imza atmış, birbirden nezih firmalar tanımış ve güzel İstanbul'un tadını çıkartmışlardır.

Katılımcı firmalar ise yeni müşteriler edinerek, yeni pazarlara doğru yol almışlardır. Bu arada ülkemize çok ciddi döviz girişi sağlayan Hometex, İstanbul'a da hareketlilik katmıştır. Havaalanlarından, otellere, taksicilerden, hediyelik eşyacılara hareketlilik getiren fuar, şehrin yıldızı olmuştur.

Ev Tekstil sektöründe 2022 yılının en tren, en yeni ürünlerini üzerinde dumanı ile servis eden katılımcı firmalarımız Hometex Fuarı ile markalarını tüm Dünya'ya bir kere daha haykırmışlardır. Döşemelik kumaştan, perdeye, ev tekstilinden, çeyize, perde sistemlerinden, tedarikçilere, makine üreticilerinden, desinatörlere kulvar sağlayan fuarın 2023'te tekrarı yapılacak ve sektörün yüzü yeniden gülecektir.

Bu fuarda emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunarken, fuarın tekrarının yeniden yapılacağı müjdesini bizlere veren KFA Fuarcılık Genel Müdürü Sayın Alpay Altay, şimdiden, 2023 yılı fuar tarihinin belli olduğunu dile getirdi.  2023 yılı fuarının  "16 ve 20 Mayıs" tarihleri arasında yapılacağını belirtti.  

Türk Ev Tekstili'nin kalkınmasında rolü çok büyük olan Hometex Fuarı'na güle güle derken, fuarla birlikte sezonu açan tüm sektör mensuplarımıza başarılar diliyoruz.

Ayrıca 5 gün boyunca Hometex Fuarı haberlerini sizlere yansıtmamızda biz Perde Satıcıları Haber Portalı'na sponsor olan Davillo'ya da teşekkürlerimizi bir kez daha sunuyoruz. 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 780013

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.