davillo tekstil

26. İstanbul Hometex Fuarı 4. Gün.


26. İstanbul Hometex Fuarı Katılımcılarının Yüzü 4. Günde de Güldü.

Haber: Emel Benli / İstanbul ( Bu Haber Davillo'nun Sponsorluğunda Yapılmıştır)

Tetsiad'ın düzenleyip, bir çok kurum ve kuruluşların destek verdiği, uluslararası fuar deneyimine sahip KFA Fuarcılığın bizzat organizasyonunu yaptığı Dünya'nın 2. büyük fuarı Hometex Evtekstili ve Aksesuarları Fuarı, 4. gününü de geride bıraktı. Özlemin ve hasretin ardından ev tekstili sektörü camiası bu fuar ile yeniden coştu. Hometex Fuarı eşliğinde sezonu yüksek performansla karşılayan sektör, Tetsiad'ın düzenlediği bu ilk fuarda, memnuniyetinde ötesinde seviçlerini dile getirdiler. İlk olmasına rağmen çok profösyönel, ve Dünya standarlarında düzenlenen Fuar, bu yıl yani 2022 yılında Türkiye'nin reklam yüzü olmuş; Hometex Fuarını temsil eden turkuaz mavi ise bu yıl Türkiye'nin rengi olmuştur.

Satıcının ve alıcının memnun kaldığı fuar, Türk Ev Tekstili'ne sınıf atlatmış ve sadece sektörü değil Türkiye'yi ileri taşımıştır. Sanayicinin yükünün ağır olduğu şu dönemde, bu fuar, bir sünger gibi sıkıntıları emmiştir.

"Homtex sadece bir fuar değil, bir okuldur." diyen ve fuar boyunca lise ve ünüversite öğrencilerimizi misafir ederek sektörümüzü anlatan ve sevdirmeye çalışan Tetsiad, fuarın 4. gününde "Maltep Kız Meslek Lisesi Öğrencilerini konuk etmiş ve onları bilgilendirmiştir. Öğrencilerle bizzat ilgilenen Tetsiad Yön. Kur. Başk. Sayın Hasan Hüseyin Bayram, İTO Ev Tekstil Komite Başkanı, aynı zamanda Tetsiad Üyesi ve Efor Yön. Kur. Başk. Sayın Yılmaz Söyler, Canavar Tekstil'in Yön. Kur. Başk. Tetsiad  Üyesi Sayın Ömer Faruk Canavar'ın öğrencileri karşılayarak onları bir öğretmen edası ile bilgilendirmeleri, bayrağı yeni nesile teslim edecekleri günün alt zeminini yapmaları; çatı kuruluşumuzun vatanımıza milletimize ne kadar faydalı oluşununda bir göstergesidir.

" İstikbal Sizlerde" diyen Sayın Başkanımız Hasan Hüseyin Bayram'a tekrar sonsoz teşşekkürlerimizi sunuyoruz. Sadece fuar yapmakla kalmayıp, milletine ve vatanına duyduğu sorumluluğunu da yerine getirmiş olmanın sevinci ile yine bu gece yastığına başını huzurlu koyacaktır. İşte bizi diğer sektörlerden ayıran yegane özellikte budur. Yani özverili bir dernek ve başkanı...

HometeX Fuarı'nın 5. ve son günüden de haberleri Davillo'nun sponsorluğunda sizlere yansıtacak ve 2022 yılını sektörümüz adına fuar yılı ilan edeceğiz.
 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 490690

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.