davillo tekstil

İstanbul Hometex Fuarı 3. gününde...

Hometex Fuarı ön görülenin de üzerinde yüzleri güldürmeye devam ediyor.

Haber: Emel Benli / İstanbul ( Bu Haber Davillo'nun Katkıları ile Gerçekleştirildi.)

Üç günü geride bırakan Hometex Fuarı, katılımcısının ve ziyaretçisinin yüzünü ziyadesi ile güldürdü. 2022'nin ev tekstil modasını belirleyen, inovasyonlu işlerin altına imza atan üreticilerimiz ve toptancılarımız umduklarının üzerinde yabancı alıcıya ulaşmanın ve markalarını hakettikleri yere taşımanın mutluluğunu yaşadılar. Koridorların ve standların insan seline uğraması, yerliden çok yabancı ziyaretçinin oluşu gözlemlerimiz arasında olurken; mikrofon uzatıp, nabızlarını tuttuğumuz katılımcılarımızın fuardan çok çok memnun kaldıklarını da özellikle vurgulamak istiyoruz.

Birbirinden şık kalite kokan ürünlerin ve standların şıklığı, Hometex Fuarı'na iki yıl aradan sonra özenerek hazırlanmaları, fuara duydukları özlemin bir özetidir.Fuarı hayata geçiren çatı kuruluşumuz Tetsiad'a, teşekkürlerini sunan katılımcılarımız 2022 yılının fuarını kolay kolay unutmayacaklar.

Ülkemize ihracat ayağında en çok yabancı para girdisi yaptıran sektörlerin arasında yer alan sektörümüz, Hometex Fuarı ile adını bir kez daha Dünya'ya duyurmuş ve çıtasını yükselterek, ivme kazandırmıştır. İhracatçı firmalarımızın yolunu daha da genişleten fuar, Dünya Fuarları arasında idaa ediyoruz ki ikinci sırada yerini almıştır.

Tetsiad başta olmak üzere fuara emeği geçen kurum ve kuruluşlara teşekkürü bir borç bilir ve emeklerini taktir ediyoruz. Bu bağlamda çok şanslı bir sektör olduğumuzu dile getiriyoruz.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 22349

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.