davillo tekstil

2022 Hometex Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı / 2. gün

26. Uluslararası İstanbulHomtex Fuarı 2. Gününde...


Haber: Emel Benli / İstanbul ( Bu Haber, Davillo'nun Sponsorluğunda Gerçekleştirilmiştir.)

İstanbul Fuar Alanı'nda kapılarını tüm Dünya'ya açan ve büyük çalışmaların sonucu ilk meyvesini veren Hometex Evtekstili ve Aksesuarları Fuarı, büyük ilgi görmeye devam ediyor. Yurt içinden ve Dünya'nın bir çok ülkesinden gelen ziyaretçiler; katılımcıların yüzünü güldürüyor.

Fuar koridorlarının doluluğu, özellikle ihracat yapan firmaların standlarının kalabalıklığı bizleri sevindirirken; Çatı Kuruluşumuz Tetsiad'a ve Hometex Fuarı'na emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ev Tekstil sektörümüzün sesini tüm Dünya'ya duyuran ve marka olmamızda emeği büyük olan ihracatçı firmalarımız için bulunmaz bir platform olan Hometex Fuarı, bulunmaz bir fırsat kapısıdır. Fuarın ilk gününe kadar akıllarda şüphe bırakan, malumunuz yanı başımızda ki savaşın, dengesiz enflasyon artışının ve viüsün kurbanı olmayan Hometex Fuarı, son çıkış kapımız olup; hepimizi sevindirmiştir.

Öngörülen ziyaretçi sayısının da üzerinde ilgi gören fuar, standları ve mimari görünümü ile zarafeti ve estetiği yansıtmış, çevre temizliği ve tasarım alanları ile örnek bir fuar haline gelmiştir. Kısacası Tetsiad Yön. Kur. Başk. Sayın Hasan Hüseyin Bayram ve Tedsiad Meclis Üyeleri yüksek not alarak bu sınavdan başarı ile geçmişlerdir. Artık yeni kalemiz olan Hometex Fuarı'nın, Tetsiad tarafından atılan temelleri, bundan sonraki yılların başarı hikayelerine tanık olacaktır. Alıcının ve satıcının son derece memnun kaldığı Hometex Fuarı, bundan sonra yeniliklerin fuarı olarak anılacaktır.

KFA Fuarcılığın organizasyonluğunda profesyönel ve titiz çalışmaları sonuncu hayata hayata geçirilen fuar, 5 günlüğüne de olsa İstanbula istahtam, ve bağlantısı bulunan sektörlere kazanç kapısı sağlamıştır. Neresinden bakarsanız bakın sağı bereket, solu bereket olan Hometex, özlemlerimizi gideren bir platform olmuşştur.

Bu arada büyük şehirlerimizin ticaret odalarının ve Tetsiad'ın iş birliğinde yapılan organizasyonlar ile İstanbul'a getirilen değerli sektör mensuplarımızında adeta fuarın ikinci gününe ışık olmuşlardır. Organizasyon bütünlüğü olan, hiç bir detayın atlanmadığı Hometex Fuarı ilk doğum gününde Dünya'yı ağırlamaktan şeref duymaktadır.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 880950

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.