davillo tekstil

Dekoline İstanbul Müşterileri Akşam Gala Yemeğinde Coştu.


Perde Sektörü'nün aranılan firmalarından biri olan İzmir merkezli Dekoline, İstanbul Marmara Müdürlüğü'nde geleneksel hale getirdiği etkinliğinin ikincisini gereçekleştirdi.

Haber: Emel Benli & İstanbul

9 Mayıs 2022 tarihinde startını verdiği "İlkbahar Ürün Kreasyonu Tanıtımı" adı altında gerçekleştirdiği etkinliğini, 15 Mayıs akşamı sonlandırdı. 95 başlıktan oluşan ürün setinin yanı sıra havuz ürünleri ile de hizmette sınır tanımayan Dekoline, en yeni perde ve fonluk gruplarını bu vesile ile görücüye çıkartmıştır.  Düz zeminler, brodeler, örmeler, keten tüller, pano, keten, düz ve desenli fonlukluklar ile şıklığı, kaliteyi, bol stoğu bir arada bulundurmuş ve en önemlisi de güven duygusunu beraberinde sunmuştur. Bir hafta boyunca Dekoline Ailesi'ni yalnız bırakmayan değerli perdecilerimiz, bu etkinlikte karlı çıkmış ve kalite kokan ürünleri mağazalarına götürürmüşlerdir. Tabi ki beraberinde de sıkı bir dostluğun altına imza atmışlardır. 

Yine çok etkin ve başarılı bir etkinlik haftası geçiren Dekoline Ailesi, 12 Mayıs Perşembe akşamı da etkinliğini taçlandırmak üzere bir gala gecesi ile gönüllere bir kez daha girmiştir.

İstanbul / Pendik'te bulunan Sait Helvacı'da 300 civarında perdeci dostunu ağırlayan ve akşam yemeği eşliğinde bir sıra gecesi konseptinde gerçekleştirdiği galada, eylenen Dekoline'ın değerli iş ortakları, bu güzel gece sayesinde ilk bahar sezonuna çok daha keyifli ve yüksek performansta girmişlerdir.

Her yöreden şarkı ve türkülerin söylendiği, kültürümüzün bir parçası olan çiğ köfte eşliğinde yenilen yemek, aslında kaynaşmanın, birlik ve beraberliğin mesajını vermiş ve gönüldaşlığın bir simgesi olmuştur. Gala gecesinde Dekoline Ailesi adına bir konuşma yapan ve üç kelime ile bam telimizi titreten Sayın Selim Gündüz, bir birinden değerli dostlarına " Bizi İstanbul'da garip bırakmadınız." diyerek yüreğini avuçlarımızın içine koymuştur.

Sayın Ahmet Gündüz'e, Sayın Ramazan Gündüz'e, Sayın Selim Gündüz'e, Sayın Yavuz Gündüz'e ve Sayın Mustafa Ali Gündüz'e sektörümüz adına bir kez daha teşekkür ediyor ve sektörümüze bu sezonda can suyu oldukları için minnettarlığımızı dile getiriyoruz.

" Müşterilerimizden gelen talepler üzerine artık daha sık ve hatta üç ayda bir olmak üzere etkinliklerimizi tekrarlayacak ve inanılmaz ürün etiketlerimizle iş ortaklarımızı kazandırmaya devam edeceğiz. Bir sonra ki etkinliğimizin tarihi belli oldu, 23 - 29 Mayıs 2022 tarihleri arasında, bu kez değerli dostlarımızı İzmir merkez bünyemizde ağırlayacağız." diyen Sayın Yavuz Gündüz'e özellikle teşekkür ediyor ve genç girişimcimize kalplerimizi emanet ediyoruz.

Sen yer yüzünde varoldukça, yıldızın gök yüzünde parlayacak Dekoline...

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 111368

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.