davillo tekstil

Dekoline İlkbahar Etkinliği Başlıyor.


İzmir merkezli Dekoline, İstanbul Şubesi'nde bu yıl ikincisini gerçekleştireceği geleneksel İlkbahar etkinliğinin startını 9 Mayıs 2022 tarihinde verecek.

Haber: Emel Benli & İstanbul

Tül ve fonluk kumaş toptancısı Dekoline, 2022 yılı yeni sezon kelleksiyon tanıtımını, en uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerinin beğenisine sunacak.  Dekoline Ailesi bu yılda her yıl olduğu gibi yenilikleri mağazalarınıza taşıyacak. Güçlü argesi, uygun fiyat listesi, bol stoğu, hızlı lojistliği  ve güler yüzlü hizmeti ile tecrübesini keyfe dönüştüren Dekoline, sektörün yükünü paylaşmaya devam edecek.

Gündüz Ailesi tarafından yönetilen Dekoline aslında sizlerin bildiği ismi Orta Anadolu Tekstil, İstanbul Şubesinde gerçekleştireceği etkinliğini, 15 Mayıs 2022 tarihinde sonlandıracak. Sadece İstanbul'a değil, Marmara Bölgesinin tamamına hizmet veren Orta Anadolu Tekstil, müşteri odaklı ve müşteri memnuniyeti ağırlıklı girişimleri ile bu sezonda adından çok bahsettirecek ve sektörün dar boğazını rahatlatacak. Etkinlik girişimi ile kazancından ödün verecek ve karını siz değerli müşterileri ile paylaşacak olan Dekoline, 12 Mayıs akşamı da bir gala gecesi ile etkinliğine renk katacak. 
Değerli iş ortaklarını hem kazandıracak hem de onları bir sıra gecesinde buluşturarak keyifli saatlere ortak edecek.

12 Mayıs 2022 tarihinde akşam saat 20.00'de Sait Helvacı'da yemek eşliğinde sıra gecesinde sezonu sizlerle hep birlikte karşılayacak olan Dekoline Ailesine bizde sektör adına teşekkür ediyor ve aynı tarihte onların ve siz değerli iş ortaklarının yanında olacağımızı belirtiyoruz. Amacımız, perde sektörüne büyük emek veren Dekoline Ailesine destek olmak ve yaptıkları etkinliğin siz değerli perakendeciler açısından ne kadar önemli olduğunu tüm sektöre duyurarak hak ettikleri taktiri toplamak.

Dekoline'ın ilk bahar etkinliğine bir kerede sizleri biz davet ediyor ve böylesine verimli geçecek, sizleri kazandıracak etkinliği kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. 

Tarih: 9-10-11-12-13-14-15 Mayıs 2022
Gala Yemeği: 12.05.2022 Saat: 20:00
Yer: Sait Helvacı Et Kebap / Pendik

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 831367

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.