davillo tekstil

PLUS PLASTİK / KONYA


Plus Plastik / Konya

Haber: Emel Benli / Konya

“Allah Yürü Ya Kulum Derse”, kulda da azim ve çalışkanlık varsa; konuşanın çenesini yorarmış.”

Azmin ve çalışkanlığın örneği Plus Plastik, genç girişimcilerimiz Sayın Erhan Ural ve Süleyman Kızılkaya tarafından yönetilmektedir. Perde Sistemleri tedarikçi firması olan ve Konya’nın merkez ilçesi Karatay’da üretimini sürdüren “Plus Plastik, plastik aksamların tamamını siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Türkiye’nin dört bir tarafına ürün yollayan Plas Plastik, özellikle İç Anadolu ve Karadeniz Bölgesinde müşteri portföyüne sahiptir.

2003 yılında çalışmaya başlayan Sayın Erhan Ural, 2014 yılında Plus Plastiği kurarak başarı hikayesinin startını vermiştir. İşçilikten patronluğa uzanan hikayesini yarım bırakmaya hiç niyeti olmayan Sayın Ural, kalite ve işçilik konusunda sektörün en iyilerindendir.

Perde sistemleri ayağında stor, zebra, cam balkon gibi vs alanlar için aksam üreten Plas Plastik, sektörün önemli bir kolunu tamamlamaktadır. Perdenin sadece tülden, fonluk kumaştan, stor ve zebradan ibaret olmadığı, perde aksamlarının da tedarik anlamında bütünleyici ve tamamlayıcı olduğu, sektörün ayrılmaz bir kolu olduğu ve bu yüzden de sektörün can damarlarından birini oluşturduğu aşikârdır.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak perde sektörünün gerçek kahramanlarına teşekkür ediyoruz. Biz Perde Satıcıları Haber Portalı Ailesini firmasında ağırlayan ve başarı hikayesini bizlerle paylaşan genç girişimcimiz Sayın Erhan Ural’a teşekkür ediyor ve bir sonra ki Konya ziyaretimizde görüşmek üzere diyoruz. Sektörün sözcüsü olarak her zaman destek vereceğimiz sözünü tazeliyoruz.  
 
Plus Plastik
İletişim: Fevzi Çakmak Mah. 10734 Sk. No: 6 / 1 Karatay / Konya
Tel: 0332 248 75 87
Gsm: 0543 465 55 44
Web: www.plusplastik.com
E-mail: plusplastik@hotmail.com


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 549850

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.