davillo tekstil

Pilise Perdenin Yeni Adresi Process...

Pilise perdenin yeni yüzü Process, Konya’da…

Haber: Emel Benli / Konya

Alüminyum PVC Sistemleri konusunda ki başarısını ispatlayarak, uzun yıllarını bu sektöre adayan ve Process, bu sektörde ki yeterliliğinin ardından perde sektörüne de pileli perde konusunda hizmet vermeye başlayarak, bünyesinde perde sektörüne de yer açtı.

Process Pilise” markası ile pilili perdenin yeni soluğu Process, siz değerli sektör mensuplarına ve özellikle perde sistemleri imaleden firma sahiplerinin talebine talip…

Üretici bir firma olan Process, enteğre olmuş bir sistemle fabrikalaşmanın ve sorumluluk duygusunun son derece farkında olup; kurumsal kimliğinin altında, heyecan barındıran ve samimiyete yer veren bir Konya firmasıdır. Process Yön. Kur. Başkanı. Sayın Mehmet Bağrıaçık ve Process Genel. Müd. Sayın Osman Bulut, son derece titizlikle hayata geçirdikleri pileli perde konusunda sektörün devleri ile yarışacak durumdadır…  Tecrübeleri, perdelik kumaşların kırım simetrisi, renk, desen ve ürün şıklığı bakımından yeni sezonda adından en çok bahsettirecek Process, bu konuda ki başarı sinyallerini vermeye başlamıştır. Toplamda 113 renk ve desen ile sahaya çıkan Proses 30’un üzerinde kendisine bayi oluşturmuştur. Bundan böyle Türkiye’nin dört bir yanında “Process Pilise Perde” markasına rastlayacak ve bu konuda ki başarılarını sizde gözlerinizle göreceksiniz.

Bir fabrikatör kimliği taşıyan Sayın Mehmet Bağrıaçık’ın ve Osman Bulut’un bu konuda ki hassasiyetleri, iş disiplinleri ürünlere de yansımış olup, perde sektörüne pileli perde konusunda yeni bir tren getirdikleri her yerden görülmektedir. Tecrübenin adresi Process, ayrıca bu konuda; pileli perde kumaşları, pileli perde ipi ve sarf malzemeleri satışı ile de sizlere destek vermektedir.

Perde sektörü adına bu yıl ilk defa “Hometex Evtekstili ve Aksesuarları Fuarı’na” katılacak olan Process, 3 Hall / A 13 nolu standında siz değerli dostlarını ağırlamaya hazırlanıyor. 113 renk ve desenle fuarda boy gösterecek olan Process, fuarın katkıları ile yeniliği sadece yurt içine değil, yurt dışına da taşıyacaktır.

Ayrıca Fuar’da, standının bir köşesini Pilisel imalatı atölyesine dönüştürecek olan Process, 5 gün boyunca aşama aşama pröfosyonel ustalar tarafından uygulamalı bir şekilde eğitim verecektir. Similasyon uygulaması ile de gerçekliği yaşayacağınız bir atmosferde, Process farkına şahit olacaksınız. Profösyonel bir kadro ile fuara renk katacak olan firma, katma değerli ürünleri ile de fuara bir başka boyut kazandıracaktır.                
Mekanik Perde imalatçılarına bayilik veren Process;  “Bir sevdadır Process” diyenler ile bundan sonra kol kola yürüyecek ve sizlerden gelen taleplere kulak verecektir.
İletişim: Büyük Kayacık Mh. 3. Organize Sanayi Bölgesi 18 Nolu Sk. 9/1 Selçuklu/Konya - TÜRKİYEETel: +90 332 248 00 92

Fax: +90 332 248 00 93


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 948860

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.