davillo tekstil

Davillo İstanbul 26. Hometex Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarında.


Davillo, 17-21 Mayıs 2022 Uluslararası İstanbul 26.Hometex Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarında.

Haber: Emel Benli & Ankara

Tam 10 yıldır biz "Perde Satıcıları Haber Portalı Ailesi'ne" ana sponsor olan Ankara'nın en yüksek ihracat payına sahip firması Davillo, 17 ve 21 Mayıs 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Alanı'nda düzenlenecek olan "Hometex Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı'nın" sizlere yansıtacağımız görsel ve röportajlı haberlerinin sponsorluğunu her yıl olduğu gibi bu yılda üstlendi. Yeniliklerin firması Davillo'ya teşekkür ediyoruz.

Fuar'da 5. Hall / B 09 nolu standında, siz değerli dostlarını ağırlamaya hazırlanan aynı zamanda Somfy Motorlu Perde Sistemleri'nin bayisi Davillo, tül ve fonluk kumaş alanında ki başarısını, motorlu sistemlere de taşıdı. İnsan komutu ve akıllı telefon uygulaması ile enteğre perdeleri sizlerin hizmetine sunan, konforu, şıklığı ve rahatlığı sizlere yaşatan Davillo, sınırlarını aştı. Perde Sistemleri atölyelerini teknoloji ile buluşturan Davillo, tüm pencerelerin mimarı olmaya talip oldu.

Sesini deniz aşrı ülkelerden duyduğumuz Davillo, fuara özel tül ve fonluk, perde sistemlerinin tamamı ve Somfy'nin teknoloji harikası perde motorlarının dizayn edildiği, perde kombineleri ile sizleri bu sezonda kalite ve yeniliklerle buluşturacak.

Davillo'yu sizde bizim takip ettiğimiz gibi, takipte kalın...

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 200647

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.