davillo tekstil

DREAM METAL PERDE AKSESUALARI / İSTANBUL


Dream Metal Perde Aksesuarları / İstanbul

Haber: Emel Benli & İstanbul

1999 yılında sektörümüze ilk adımını atan Dream Metal Perde Aksesuarları'nın Sahibi Sayın Volkan Yiğit, 2015 yılına kadar sektörümüzün bir birinden kıymetli firmalarında üst düzey yöneticilik ve ustabaşılık yaparak, tabiri caiz ise sektörün tozunu yutmuştur. Aslında bütün hikaye bu tarihten sonra başlamıştır.

İşinin ehli ve ustası Sayın Volkan Yiğit, 2015 yılında kendi firması olan Dream Metal Perde Aksesuarları'nı kurarak, kendi işinin sahibi olmuş ve artık perde aksesuarlarına hayallerini katarak, kendi tasarımlarını gerçekleştirmeye başlamıştır. 

Sayın Volkan Yiğit'in perde aksesuarları konusunda imalathanesinde, kendi tasarımları olan rustik, renso, braçol ve sarkıt gibi bir çok ürünü imalathanesi, zengin renk ve modellerini direk perakendeciye göndermesi; sektörümüzün perakende ayağını rahatlatmaktadır. 

Önceliği müşteri memnuniyeti olan Sayın Yiğit'in, tasarımlarını ve imalatını kendisinin yapması haklı gururu olurken; her yıl çıkarttığı ürün katoloğu da müşterilerini ürünler hakkında bilgi sahibi yapmıştır. Aslında bir nevi Sayın Yiğit'in, iş disiplinine ve müşteri önceliğine verdiği değeri gösterir. Her yıla özel tasarımlarla merhaba diyen ve tasarım konusunda her yıl kendini yenileyen Dream Metal Perde Aksesuarları,  yenilikçi kimliği ile sektöre ışık olmuş ve olmaya devam edecektir. 

Kalite anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı firma, sizleri yarınlara taşıyacak ve tüm Türkiye'nin perde aksesuarları markası olma yolunda sağlam adımlar atmaya devam edecektir. Elbette ki Volkan Yiğit'in bu yolculuğu sizlerle güzel olacaktır. Değer bilenlere vesselam... 

Dream Metal Perde Aksesuarları İmalatı
Volkan Yiğit
İletişim: Muratpaşa Mah. 3 Blok Sk. No: 15 / D.1 / Bayrampaşa / İstanbul
Tel: 0507 036 59 49
E-posta: dream.metal.aksesuar@gmail.com
Web: www.dream-metal.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 472017

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->