davillo tekstil

AVANGARD PERDE ( EVTEKS ) ANKARA'LI MÜŞTERİLERİNE İFTAR YEMEĞİ VERDİ.


AVANGARD PERDE ( EVTEKS ) ANKARALI MÜŞTERİLERİNE İFTAR YEMEĞİ VERDİ.

Haber: Emel Benli & Ankara

Ankara'nın elit perde toptancısı Evteks Toptan Perde, iki yıllık bir pandemi sonrası Ankara'da bir iftar yemeği verdi. Avangard markası ile tanıdığınız aynı zamanda Premier Home'un İç Adolu Ana Bayisi Evteks Perde'nin Sahibi Sayın Yalçın Yılmaz, değerli müşterilerini Ramazan-ı Şerif'in ilk haftası bir iftar yemeğinde buluşturdu. Ankara'nın güzel mekanlarından biri olan Ankara / Balgat'ta bulunan "Hacı Baba Restaurant'ta bir araya gelen perdeciler bu vesile ile bir araya gelerek özlem giderdiler.

" Pandemi sonrası vermiş olduğumuz iftar yemeğimizde bizleri yalnız bırakmayan tüm değerli dostlarımıza şahsım ve Evteks Perde adına teşekkür ederim. Evteks Ailesi olarak, 2022 yılı perde kolleksiyonlarımızı tamamladık. Tüm Türkiye geneline hem Avangard ve Premier Home markası ile hizmetimiz devam etmektedir. Bu yılda yine yeniliklerle müşterilerimizin karşısına çıkmaktan mutluyuz. İnşallah bu tür organizasyonlarla tekrar bir araya geliriz. Bayram sonrası sezonunmuzun açılması ile birlikte çok verimli işlerin altına imza atacak ve güzel bir sezon geçireceğiz. Ben şimdiden tüm sektör mensuplarımızın Ramazan Bayramını kutluyor ve hayırlı işler diliyorum."    

Diyerek duygularını bu cümlelerle dile getiren Evteks'in sahibi Sayın Yalçın Yılmaz' bizde sektörümüzün kalkınmasında gösterdiği hassasiyetten dolayı teşekkür ediyor, hayırlı işler diliyoruz. 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 765820

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


--> om/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); -->