davillo tekstil

Vinaldi'den Haberler / Sümer Perde / İstanbul


Vinaldi'den Haberler / Sümer Perde / İstanbul

1978 yılında başlayan bir hikayeyi günümüze taşıyan Uzun Ailesinin umutlarını, başarılarını, bu günlerini, yarınlarını ve dünlerini konuştuk, uzun uzun… Kimilerinin gönlüne dokunduk, ara sıra bam telinden nağme sesleri duyduk. Bazen de bir çınarın altında gölgelendik.

O çınar ki; 40 yıllık tecrübesini, meslek birikimini ve en önemlisi de mirasım dediği dürüstlüğünü; sevgili evlatlarına bırakarak, perdecilik mesleğinden emekli olmuştur. Perakendenin üstadı Sümer Perde’nin kurucusu Sayın İsmail Uzun’u hürmetle ve saygıyla anıyoruz.

Haber: Emel Benli & İstanbul / Bu Haber Vinaldi'nin katkıları ile yapılmıştır.

1978 yılında İstanbul’un Güngören Semti’nde Sümer Perde’yi kuran Sayın İsmail Uzun, yanında çekirdekten yetiştirdiği evlatları Sayın Eyüp, Enes ve Rıfat Uzun kardeşlere “gözü gibi baktığı mağazasını ve mesleğe dair tüm bilgilerini ve hatta inandığı değerlerini” bırakarak emeklilik yıllarını geçirmek üzere köyüne yerleşmiştir.

Uzun yıllar boyunca yol arkadaşı olan Türkiye’nin marka isimleri ile yan yana yürüyen Sayın İsmail Uzun, onlardan biri olan ev tekstilinin marka ismi Vinaldi ile de tam 30 yıl boyunca altın yılların altına imza atmıştır.

Eyüp Uzun önderliğinde, toplamda 10 çalışanına da istihtam sağlayan Sümer Perde, Güngören Semti’nde tanınırlılığı en yüksek perdecilerden olurken; kalite anlayışı ile en sevilen perakendecilerindendir.

Kendi bünyesinde bir de atölyeye sahip olan Sümer Perde, kaliteli işçilik, güler yüzlü hizmeti ile de sektörümüzde kendisi ile gurur duyduğumuz firmalardan biridir.

Bizlerle başarı hikayesini paylaşan Uzun Ailesine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Nice 40 yıllara, Sümer Perde…

Not: Bizleri Sümer Perde ile buluşturan Vinaldi, bu yıl 17 ve 21 Mayıs 2022 tarihleri arasında düzenlenecek olan “Hometex 26. Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı’nda” 3.Hollde her yıl olduğu gibi bu yılda yerini alacaktır. Siz değerli dostlarını ağırlamaya hazırlanan Vinaldi, yine bir birinden tarz perde ve ev tekstil ürünlerini siz değerli müşterilerinin görücüsüne çıkaracaktır.

Sümer Perde Dekoratif Perde Sistemleri

Eyüp Uzun

İletişim: Güven Mah. İnönü Cad. No: 25 / A / Güngören / İstanbul

Tel: 0212 554 45 41

Gsm: 0555 250 71 58

Web: www.sumerperde.com


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 88564

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.