davillo tekstil

Eşref Tekstil / Rome Plus / Sultanhamam / İstanbul

Eşref Tekstil Hometex Fuarı 4. Holl / 4-16'da...

Haber: Emel Benli / Sultanhamam / İstanbul

Rome Plus markası ile perde sektörü modasına yön veren Eşref Tekstil, İstanbul'un en eski tekstil okulu Sultanhamam'da hizmetine devam ediyor. Sultanhamam kültürünü ticaretine yansıtan Eşref Tekstil, müşteri memnuniyeti odaklı olup; yeniliğin yanı sıra, müşterileri ile iyi ilişkiler içerisinde bulunarak ticaretini dosthane boyutlara taşıyor.

Yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da başarıyı yakalayan Eşref Tekstil, her yıl olduğu gibi bu yılda pandemi nedeni ile iki yıllık bir aranın ardından Yeşilköy'de bulunan İstanbul Fuar Alanı'nda "17-21 Mayıs 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan, Hometex 26. Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı'na" katılmak üzere Rome Plus markası altında hazırlıklarını tamamlamıştır.

Fuara katma değerli ürünler ile değer katacak olan Eşref Tekstil, bu yıl argesine farklı trend ürünler katarak, tül ve fonluk guruplarında ki ambiansı sizlere yansıtmak üzere kolları sıvamıştır. Eşref Tekstil; üzerinde büyük emeklerin olduğu bu ürünleri, 4.Holl 4 / 16 numarılı stantında görücüye çıkararak sizlerin beğenisine sunacaktır. 

Eşref Tekstil'in kurucusu Sayın Eşref Cebe'ye ve Sayın Bülent Kemaloğlu'na sektörümüze bulundukları katkılardan dolayı teşekkürlerimizi sunuyor ve başarılarının devamını diliyoruz. 

EŞREF TEKSTİL / ROME PLUS
İletişim: Hopyar Mah. Aşırefendi Cad. No:25 / A / Sultanhamam / İstanbul
Tel: 0212 513 74 47

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 456795

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.