davillo tekstil

Eylül Perde Sistemleri / İstanbul


Bir başarı hikayesi ile tekrar karşınızdayız.

Haber: Emel Benli / İstanbul

İstanbul'un sektör harterlerinden biri olan Tekstilkent'ten doğan bir başarı hikayesini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Perde Sistemleri ayağında sektörümüze hizmet veren Yalçınkaya Ailesi'nin azminin ve emeklerinin karşılığı olarak gerçekleştirdiğimiz bu haberle, kendilerini onurlandırmak ve taktir etmek boynumuzun borcu diye düşünüyoruz.

Perde sektörüne perakendecilikle başlayan Sevgili Sema ve Yalçın Yalçınkaya çifti, Perde Sistemleri alanında gerçekleştirdikleri istihtam ile sektöre katkıda bulunurken; aynı zamanda, "birlikten kuvvet doğar" ata sözü ile de genç girişimcilerimize örnek teşkil ediyorlar.

2013 yılında çıktıkları yolculuklarında İstanbul / Avcılar'da bulunan iki imalathane ile yurt içi ve yurt dışına hizmet veren Yalçınkaya Çifti "Eylül Perde Sistemleri'nin" hem kurucusu, hemde sahibi olarak İmalathanelerinde 15 kişi, Tekstilkent'te bulunan showroomlarında ise 3 kişi olmak üzere toplamda 18 kişiye istihtam sağlayarak, iş dengesinde ve gelir dağılımında küçükte olsa pay sahibi olmanın gururunu yaşıyorlar.

Stor ve zebra perdeden tutunda, diket tül ve ahşap jaluziye kadar imalatını kendilerinin yaptıkları ürünleri, shovroomlarında sergileyen Eylül Perde Sistemleri,  argesini bizzat kendilerinin geliştirdikleri ürün katolğu ve zengin renk skalası ile, 2022 yılının kulvar ürünlerini hazırlayarak piyasaya sunmuşlardır. Tekstilkent'te bulunan shovromlarında yurt içi ve yurt dışından gelen müşterilerine harika sunumlar yapan Yalçınkaya Ailesi, başarmanın ve kısa sürede yurt dışına açılmanın güveni ile her geçen gün iş sahalarını genişleterek, firmalarını yenilemekteler.

Bu yıl 17 ve 21 Mayıs 2022 tarihleri arasında, 26.sı düzenlenecek olan Hometeks Ev Tekstili ve Perde Aksesuarları Fuarı'nda 3. Hall'de yerini ilk defa alarak ürünlerinin yeni görücülere çıkarak olan Eylül Perde Sistemleri, attıkları bu ilk adımla büyümenin ilk sinyalini vereceklerdir.

Yavaş yavaş, tek tek merdivenleri çıkan, ve birbirlerine olan inançları ile çalışmanın hazzına varan Sevgili Sema ve Yalçın Yalçınkaya çifti, özel hayatlarında yakaladıkları mutluluğu iş yerlerine taşıyarak aile olmanın avantaşını bir iz düşüm ile müşterilerine yansıtmışlardır.

Ayrıca aldıkları yolda, ellerinden sım sıkı tutanlarıda unutmayarak; ahde vefaya olan borçlarını ödemek üzere teşekkürlerini de dile getiren Yalçınkaya Ailesi, Rahmetli ağabeylerini de anmayı da ihmaletmemişlerdir.  Kalplerinin ekmeğini yedikleri teknelerinde, geleceğe açtıkları pencerelerinden baka dururken; biz başka başarı hikayeleri ile sizleri tanıştırmaya devam edelim.

EYLÜL PERDE SİSTEMLERİ
Yalçın Yalçınkaya
İletişim Showroom: Tekstilkent B - 6 Blok No:36 Esenler / İstanbul
Gsm: 0543 654 60 44


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 73325

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.