davillo tekstil

Davillo Perdelik Tül Kumaş ve Mekanik Perde Sistemleri

2022 'de yine Davillo...

Haber: Emel Benli / Ankara

Yükselen grafiğinin seyrini hiç düşürmeyen Davillo, kendisini değiştirmeye, geliştirmeye ve bulunduğu yerin, bu güne kadar açılan en geniş penceresinden Dünya'ya bakmaya devam ediyor. Markasının değerini daha da güçlendiren  Davillo'nun, artık adını nihayi tüketiciye duyurmasının zamanının geldiğini düşünüyoruz. 

Bu konuda ki girişimlerini yakından takip ettiğimiz Davillo, çoklu vizyon anlayışının yanı sıra, 2022 yılı ve sonrası  için kolları sıvamış ve hatta Dünya coğrafyası üzerinde ki bilinirliliğinin verdiği güven ile değerli bayileriyle el ele vererek, sesini her zamankinden daha da çok yükseltmiştir. "Sizinle büyüyoruz." diyen Davillo, "Dünya'da ve Türkiye'de ki bayilerimizle birlkite, Davillo kalitesini evlerinize getiriyoruz." diyerek; bu sese kulak veren bir birinden değerli yurt içi ve yurt dışı bayileri ile kol kola bir yolculuğa çıkmıştır.

Tül ve fonluk toptancısı, aynı zamanda perde sistemleri imalatçısı Davillo, Ankara sektörünün temsilciliğini yaparken; Dünya sektöründe de belli başlı perde modasının seyrini değiştiren firmalardan biridir. Bu günlere gelmesinde ve markalaşmasında ki en büyük etkenin kalite ve yenilikçilik olduğunu, aynı zamanda, ticarette ki istikrarını bir başarı hikayesi olarak bilsekte; bu başarının temelinin insan odaklı ve insana yaptığı yatırım olarak değerlendiriyoruz.

Merdivenleri tek tek çıkan, önce Türk Ev Tekstili Sektörü'nün kalbini kazanan başarılı firmamız Davillo, fuarlarda sergilediği yüksek performansı ile yurt dışı ağını genişletmiş ve Ankara firmalarının içinde en yüksek ihracat payını bu güne kadar kimseye kaptırmamıştır.

Bu bakımdan fuarların önemini çok iyi bilen Davillo, bu yıl 26. sı düzenlenecek olan "2022 İstanbul Home Teks Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı'nda" yerini alarak, yeni yerinde 5. Holl'de en yeni kreasyonları ile siz değerli dostlarını ağırlamaya ağırlayacaktır.

Her günü fuar olan, ürün kreasyonu anlamında en yeterli firmalardan biri olan ve stok anlamında rakiplerini zorlayan Davillo'yu sizleri bilgilendirmek üzere  takip etmeye devam ediyoruz.

Perdesen Tekstil & Davillo

İletişim: Demirhendek Cad. No:186 - Siteler / Ankara
Tel: 0312 353 08 08 - 353 01 50
Fax: 0312 353 01 60
 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 373485

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.