davillo tekstil

Perde Satıcıları Haber Sitesi


Perde Satıcıları Haber Sitesi

Ayteks Prodüksiyon Medya tarafından 2007 yılında kurulan "Perde Satıcıları Haber Portalı" siz değerli perde, perde sistemleri, ev tekstili, perde aksesuarları ve mekanik zebra stor imalatçılarına hizmet vermektedir.  Yapmış olduğu videolu ve görsel haberlerele sektörümüzde bulunan tüm meslektaşlarımızı bilgilendirmektedir.

Perde Satıcıları Dergisi

Kaynağının siz olduğu ve güçlendirmek için efor sarf ettiğimiz " Perde Satıcıları Dergisi" sektörümüze daha faydalı olabilmek adını iki ayda bir tasarlanmaktadır. Türkiye'de bulunan toptan ve perakendeci perdecilerimize ücretsiz dağıtılan "Perde Satıcıları Dergisi" tüm camiamızdan takdir toplamıştır. Sizlerle var olan dergimizin, devamlılığını sizlerle sağlayacak güç ile dergimizi yürütmeye devam edeceğiz.

Ayteks Web Tasarım

14 yıldır web tasarım hizmeti veren Ayteks Web; web tasarım yazılımın hakkını vererek dürüstçe çalışarak hizlere hizmet vermein haklı gururunu yaşamaktadır. Asıl işi web tasarım yazılım olmakla birlikte kurumsal web tasarım, responsive web tasarım, mobil uyumlu web sitesi, e- ticaret web sitesi  tasarımı hazırlamaktadır.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 737481

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.