davillo tekstil

STORSAN | BRİSOLEY HAREKETLİ GÜNEŞ KIRICILARI PERDE SİSTEMLERİ / İSTANBUL


Haber: Emel Benli / İstanbul

Bir Başarı Hikayesi Storsan / Brisoley

1982 yılında kurulan Storsan Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Türkiye'ye perde sistemlerini getiren ve sektörümüzle tanıştıran ilk firmadır.

Brisoley markası adı altında hareketli Güneş Kırıcıları ve Perde Sistemleri üretmeye başlayan ve Avrupa standartlarında kalite belgesine sahip olan bir İstanbul firmasıdır. Patentli ve kalitesi ispatlanmış “Brisoley Hareketli Güneş Kırıcıları” üretimi ile Türkiye’de modern imalatın öncülüğünü yapan Storsan, kurulduğu dönemde İsveç ve Danimarka’dan Perde Sistemleri ürünleri ithal ederek, sektörümüzü bu günlere taşıyarak değerini artırmıştır.

1982'de Dikey Perde, 1985’de ilk kez Stor Perde, 1990 Alüminyum Jaluzi ve 19952te ise Ahşap Perde Serileri ile imalatını her geçen yıl güçlendirerek perde sektörünün ve sistem perdelerin öncülüğünü yapmıştır.

2000 yılında ise “Dış Cephe Hareketli Güneş Kırıcıları” imalatı ile Türkiye’yi tanıştırarak altın yılına merhaba diyen Storsan bir ilkin altına imza atmıştır.

Ülkesine ve ekonomisine değer katarak, istihtamda pay alan Storsan, Dünya’nın ve Avrupa’nın en iyisi olmayı ilke edinerek; darbeye ve rüzgara dayanıklı ekstrüzyon çekim ile 1 mm kalınlığında termikli alüminyumdan özel üretimin altına imza atan ve alanında donanımlı olan Storsan tüm ral renkleri uygulayarak müşterisine sunmuştur.    

Üreticisi STORSAN, BRİSOLEY markasını CE belgesi ile kalitesini ise ISO 9001  OHSAS 18001 belgeleri ile tescillerken, kısa sürede yurtiçi ve yurtdışı konut, ofis ve kurumlar ile birçok havalimanlarında 30.000 adet üretim gerçekleştirmiştir.

Hareketli Güneş Kırıcıları İmalatı ile dış görüntüyü kapamadan tüm ısıyı engelleyerek, kesinlikle klima yükünü ortadan kaldırırken; kış mevsiminde de yakıt giderlerini %50’lere kadar azaltarak ülke ekonomisine katkı sağlayan Storsan Türkiye’nin alanında en bilindik firması ve Brisoley Markası ile de en başarılı üreticilerin başında gelmektedir.  

Storsan/ Brisoley’in büyümesinde siz çok değerli müşterilerinin rolü büyük olurken; istikrarlı bir şekilde kalitesinden ödün vermeden yol almaları Türkiye’nin gururu olmuştur.

Hareketli Güneş Kırıcıları Özellikleri

BRİSOLEY NEDİR?

Sıcak zamanda aşırı güneş ısısı ve ışığın hangi miktarda içeri alınacağını ayarlayan bir meteryaldir. Güneş kırıcı görevi görür,  ısı kazancını maksimuma çıkartır, ortam rahatlığında ve soğutma tasarrufunda etkili olur. İç mekanda ayrıca perde sistemi ihtiyacı kalmaz.

Dış  BRİSOLEY sistemlerimiz aşırı güneşlenmeye, ultraviyole ışınlarına ve korozyona karşı tamamıyla dayanıklıdır. Laboratuvar ortamında testlerinden başarıyla çıkmış, Rüzgar yüküne dayanımları belirlenmiştir. Çok sayıda renk seçeneği vardır.

STORSAN | BRİSOLEY

Hareketli Güneş Kırıcıları – Perde Sistemleri

Galip Çakır

İletişim: Merkez Mah. Gönül Sk. No:6 Kağıthane / İstanbul

Tel: 0212 220 82 60

Fax: 0212 220 82 17

E-posta: brisoleygalip@gmail.com

Web: www.brisoley.com

Web: www.storsanperde.com.tr


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 436070

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.