davillo tekstil

ÖZUĞURLU PERDE SİSTEMLERİ'NDE BÜYÜK DEĞİŞİM...

Özuğurlu’da büyük değişim…

“Zirveye yükselmek çok kolaydır, fakat zirvede kalmak çok zordur.”

Sedat Demirel

Haber: Emel Benli / Ankara

Perde Sistemleri Sektörü’nde uzun yılları geride bırakan ve Ankara’dan tüm Türkiye’ye duyarlı hizmet anlayışı ile hitap eden Özuğurlu Perde Sistemleri, bizi bir kez daha şaşırttı… Köklü bir gelişim ve değişimin içerisine giren, vizyon yelpazesini bir bir hayata geçiren Özuğurlu; sistem perdelerine ait en gelişmiş makineleri bünyesine katmış ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için tüm yatırımlarını; atölyelerine, yenilikçi hizmet anlayışına ve  makine parkurlarına yapmıştır.

Ankara / Siteler’de 2200  alana sahip, 10 kattan oluşan Özuğurlu Perde Sistemleri’nin kurucusu Sayın Sedat Demirel, 1977 yılında babasının tuhafiye ve manifatura mağazasında ilk defa peygamper mesleğini solumuştur. O günden bu güne tırnakları ile geldiği ve bu gün perde Sistemlerinde aranılan bir firmanın sahibi oluşunu, asla geçmişini unutmayışına ve ticareti raconuna göre yapmasına borçludur.

Ayrı ayrı Stor, zebra, plicell, tül dikey, lazer kesim, alüminyum büküm ve alüminyum kesim atölyelerine sahip olan Özuğurlu, giriş katına ise harika dizayn edilmiş ve kulvarın en yeni trend ürünlerinin teşhirlerinden oluşan bir showroom düzenlemiştir. Ayrıca toplamda, 4 ana ürün deposu ile de tüm ürünlerinin stoğunu tutmaktadır. Perde sistemlerinde A’dan Z’ye tüm ürünlerin imalatını yapmaktadır. Ayrıca tedarik anlamında da hizmet vermektedir. Güvenin ve kalitenin adresi Özuğurlu Perde Sistemleri’nin kurucusu Sayın Sedat Demirel, toplamda 43 kişiye iş sahası sağlayarak; Ankara  istihtamına da katkıda bulunmaktadır. Kendisini “Çok eski montaj ustası olarak tanımlayan ve tırmaklarımla kazıyarak bu günlere geldim.” Diyen Sedat Bey, aynı zamanda Ankara Ticaret Odası çatısı altından Ankara Sektörünü temsil eden “17. Ev Tekstili ve Manifaturacılar Komitesi’nin de Meclis Üyesi’dir.” Biri sağ yanı, diğeri ise sol yanı olan Sevgili Cevdet ve Çağatay Demirel’inde babasıdır.

Evlatlarına bayrağı teslim ederken, Cevdet Demirel’e Yönetim Kurulu Başkanlığını, Çağatay Demirel’e ise Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığını vermiştir. Çocukluklarından beri babalarının yanında yetişen ve akademik kariyer yapan Demirel Kardeşler, işlerinde son derece başarılı ve vizyon sahibidirler.

Yenilkçi kimliğe önem veren ve geliştirilebilir aynı zamanda sürdürülebilir projeler ile karşımıza çıkan Cevdet ve Çağatay Demirel Kardeşler, son derece saygılı ve kültürlüdürler. Babalarından aldıkları bayrağı ileriye taşımak için ise  müşteri odaklı ve çözüm ortaklığı  konusunda oldukça donanımlılardır.

Bu donanımı Dünya markaları olan Somfy ve Plicell ile taçlandıran Demirel Kardeşler; özellikle showroomlarının bir kısmını Plicell Perde Köşesine ayırırken, ağırlığı Somfy motorları ile bütünledikleri perdelerden oluşturmuşlardır. Çok profösyönel ellerden çıkan bu şhowroom, aslında bir nevi Özuğurlu’nun kimliği ve izdüşümüdür.  

Beyefendi kişilkleri ve saygılı duruşları, hitap üslupları ile kültür kimliklerini ortaya koyan Cevdet ve Çağatay Demirel; geleceğe doğru yol alacaklar ve vizyonlarının ışığı altında Özuğurlu Perde Sistemlerini aydınlatarak yarınlara taşıyacaklardır. Bundan emin olduğumuz ve sanki bir sihirli deynekle Özuğurlu Perde Sistemleri’ne dokunan Demirel kardeşler, siz değerli müşterileri için çalışmaya ve babalarının yolunda yürümeye devam edeceklerdir.

“Zirveye yükselmek çok kolaydır, fakat zirvede kalmak çok zordur.” Diyen ve sektöründe zirvede yer alan, müşterilerinin güven duygusu ile o zirvede hep kalan ve bundan sonrada kalacak olan Özuğurlu; sizler için var olmaya devam etmektedir. Türkiye’nin bol stoklu, ilk 5 firmasından biri olan Özuğurlu, medar – ı iftihar – ımız olup;  Ankara Sektörünnün yüz akları olan firmalarından biridir. Her zaman sahada, her zaman yanınızdadır… Özuğurlu’ya tam 12 yıldır gönül dostluğu yapan ve Özuğurlu’yu sahada temsil eden ve bu arada bizlere atölyeleri gezdirerek bilgiler veren Sayın Birol Oba’yı da unutmuyor, kalbimizde ayrı bir yere sahip olduğunu sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Özuğurlu Perde Sistemleri

Adres : Kopça Sokak No:30 Altındağ - Siteler - ANKARA
Tel: +90 312 351 51 90 - 350 51 89- 350 51 38
Fax: +90 0312 351 51 89
Gsm: +90506 405 59 54
Email: ozugurluperdesistemleri@gmail.com
Web:  www.ozugurluperdesistemleri.com
Yorumlar

  • Ekol perde kurban kaya
    Ekol perde kurban kaya

    Güzel hizmetlerinden dolayı yönetim kurulu başkanı sayın Sedat bey başta olmak üzere tüm çalışan arkadaşlarıma teşekkür eder bereketli satışlar dilerim kazançları bol olsun selamlar

    10 Aralık 2021 09:01

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 17756

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.