davillo tekstil

Yediper Mekanik Perde Sistemleri / Ankara


Yediper Mekanik Perde Sistemleri / Ankara

Haber: Emel Benli / Ankara

Daha küçük yaşlarda sektörümüze atılan Yedi Per Mekanik Perde Sistemleri’nin sahibi Sayın İsa Onay’ın hikayesi 1994 yılında başlar. Dikiş, montaj, tezgahtarlık, perakendecilik ve perde sistemleri imalatçılığı derken, tam 27 yılı geride bırakır; sektörün deha çocuğu İsa Onay…

Kendisini yetiştirdiği yıllar içerisinde, sektöre dair bütün parlak fikirler İsa Onay’dan çıktığı için, yakın çevresi  ona “ sektörün dehası” ünvanını vermişlerdir.  Hep bir adım sonrasını gören ve ona göre hesaplayan Sayın Onay, 2 çocuk babası olup; Perde Sistemleri Sektörü’nü  Ankara’nın Gülveren Semti’nden temsil etmektedir.

“Zoru daima başarırım, imkansızsa biraz zaman alır.” Diyen Sayın Onay, sahibi olduğu “Yedi Per Mekanik Perde Sistemleri’nde,” perde sistemlerinin her türlü imalatını yapmaktadır. Türkiye geneline hizmet veren İsa Onay, imalathanesinde zebra perde, stor perde, ahşap jaluzi, metal jaluzi, plisel perde, pvc dikey perde, lazer kesim perde, dikey kumaş perde, katlamalı perde mekanizması, her marka motor seçenekleri ile akıllı ev sistemlerinin perde ayağında kurulumunu ve trajlı ray sistemleri, otomatik ve manuel olmak üzere hizmet vermektedir.

Bütün bunların yanı sıra genç girişimcimiz Sayın İsa Onay, hızlı montajcı lakabı ile de başarıdan başarıya koşmaktadır.

Yakın çevresi ve müşterileri tarafından çok sevilen, hem çok zeki hem de durmadan fikir üreten sektörün dehası, sevgili meslektaşımız; tırnakları ile geldiği yolculuğunda daima ileriye bakmış ve bu günkü rolü ve konumunu alın teri ile edinmiştir.

Çok yakında tüm Türkiye’nin haberdar olacağı ve adından sıkça bahsettireceği ve hatta bilindik perde sistemleri markalarının arasına gireceği Yedi Per Mekanik Perde Sistemleri, perde imalatçılığında aradığınız tüm özellikleri taşıyacak ve siz değerli perakendecilerimize hizmet verecektir.

Artık sık sık ismine rastlayacağınız ve diğer firmalarla mukayyese bile edemeyeceğiniz, kalitesinden asla ödün vermeyen Yedi Per, tüm enerjisi, genç ve deneyimli kadrosu ile geliyor. Bizden haberdar etmesi…

YEDİPER PERDE SİSTEMLERİ

İsa Onay

İletişim: Örnek Mah. Gültepe Cad. No:17 / 2 - C / Altındağ / Ankara

Tel: 0312 543 60 18

Gsm: 0543 226 48 29

Whatsapp: 0546  422 18 06

Web: www.yediper.com

E-posta: yediperankara@gmail.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 143220

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.