davillo tekstil

Oğuz Perde Tasarım / Siteler / Ankara

Oğuz Perde Tasarım / Siteler / Ankara

Haber: Emel Benli / Ankara / Bu haber Vincent Toptan Tül Perde’nin Katkıları ile Yapılmıştır.

Vincent’in sponsorluğunda Ankara Siteler’de bulunan Oğuz Perde Tasarım Ailesini ziyaret ettik. 1979 yılında perde sektörüne ilk adımını atan Sayın Oğuz Küçük, Ankara perakende sektörünün çok bilindik isimlerinden olup; başarı dolu yılları geride bırakmıştır. İlk günkü gibi heyecanlı ve tecrübeli perdecimiz sahibi olduğu Oğuz Perde Tasarım’ı perakende ayağında zirveye taşımıştır.

Rahmetli babası Sayın Ali Küçük’ten ve sevgili ağabeyisi Tufan Küçük’ten öğrendiği meslek bilgisinin üzerine her zaman katarak yol alan Sayın Oğuz Küçük, sadece bulunduğu semte değil Ankara’nın ve hatta Türkiye’nin diğer şehirlerine de perde ve halı hizmeti vermektedir. Zaman zamanda yurt dışında yaptığı tasarımlar ile de adından bahsettirmektedir.

Türkiye’nin değerli markalarından olan Vincent’in çözüm ortaklığında kulvar ürünlerine meslek birikimi ve hayal gücünü ekleyen sektör mensubumuz Oğuz Küçük, toplamda 13 kişiye istihtam sağlamış ve 1000 m2 mağazasında olağan üstü tasarımların altına imza atmıştır. Bir showroom havasında ki mağaza, temizliği ile de göz kamaştırıcı olup; bir düzen ve ahenk üzerinedir.  Ayrıca büyük bir bölümü halıya ayrılan mağazada, yine büyük bir de dikiş atölyesi bulunmaktadır.  Her biri alanında deneyimli kadrosu ile kişiye özel tasarımları kalite ile buluşturan Oğuz Perde Tasarım, başarıdan başarıya koşmaktadır.

Sempatik tavırları, şakacı kimliği, güler yüzü ile mesai arkadaşları ve çevresi tarafından çok sevilen sevgili meslektaşımız Oğuz Küçük aynı zamanda “ Bozkırın Tezenesi Neşet Usta Ertaş’ında” çok büyük sevgi besleyen Sayın Küçük, 70’lik plaklar ile nostaljiyi mağazasının baş köşesinde yaşatmaktadır. Bizde ziyaretimiz sırasında Neşet Usta’nın eserlerini dinleyerek duygu alemimizde meşke yolculuk edip, ruhumuzu dinlendirdik.

Neşet Usta’ya sevgi besleyen, tüm insanlığı sevmiş demektir. Neşet Usta’ya sevgi besleyen duygularını engin denizlere bırakmış demektir. Neşet Usta’ya sevgi besleyen dünyanın en iyi insanı demektir. Kalp kırmayan, gönül gözü ile bakan; tasavvufta ayna metoforu ile önemli bir yere sahiptir. Yani, aynanın akis özelliği gibi, Oğuz Küçük’ün de kalbinin dışa yansımasıdır. “ Baktığın benim, gördüğün sensin.” diyor Mevlana…Oysa bizim gördüğümüz, baktığımızla aynıydı…

Hep sevgiyle kal Oğuz Küçük…

Oğuz Perde Tasarım

Oğuz Küçük

İletişim: Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Cad. No: 6 / A – Siteler / Ankara

Gsm: 0538 437 61 38

Web: www.oguzperde.com

E- posta: siteler.corner@gmail.com


Yorumlar

  • ahmet bayram
    ahmet bayram

    maşallah güzel adam adamın kralı OĞUZ KÜÇÜK

    25 Kasım 2021 06:48

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 202054

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.