davillo tekstil

Ankara'lı Perdeciler, Ekin Brode Ankara Şubesinden Memnun Kaldılar.

“Türkiye’nin perde üreticisi Ekin Brode” hız kesmiyor…

Haber: Emel Benli / Ankara

Türkiye’nin perde üreticisi Ekin Brode hız kesmiyor.  Ankara Gülveren’de açmış olduğu şubesi ile perde sektörüne bir kez daha katkıda bulunan Ekin Brode, kulvar ürünlerinde enflasyona inat, fiyat etiketi düşürmeye devam ediyor.

Bursa merkezli  Ekin Brode, Ankara Şubesinin  açılışına özel iki gün boyunca gerçekleştirdiği etkinliğinde, sevgili dostlarının bir kez daha güzlerini güldürdü. Çok verimli iki gün geçiren Ekin Ailesi, Ankara başta olmak üzere Türkiye genelinden sevgili perdecileri ağırladı.

Bütün amaçları sektörü kalkındırmak olan Ekin Brode Ailesi, üretici bir firma olmanın yanı sıra bir proje firması olarakta bilinmekte…Yönetim Kurulu Başkanı Genç İş İnsanımız Sayın Emrah Ekin’in çoklu vizyon örnekleri ve sürdürülebilir ticaret anlayışı ile kısa sürede Türkiye’nin aranılan markaları arasına giren Ekin Brode, hız kesmeden yoluna devam ediyor. Ankaralı müşterilerine verdiği sözü gerçekleştiren ve bu söz üzerine Ankara’da bir şube açan Sayın Ekin, birkaç aya kadar bir sonraki projesini  de sizlerle paylaşacak ve kalbinin ekmeğini yiyenler kervanında bir kere daha yerini alacaktır.

Ankara’ya sağladığı bu güzel yatırım ve istihtam için Sayın Emrah Ekin’e Ankara sektörü adına teşekkür ediyor, başka başka başarılarda tekrar buluşmayı umuyoruz. Ankara sektörünün sevilen yüzü Sayın Emre Emektar’a ve mesai arkadaşlarına da başarılarının devamını diliyor, yeni mağazalarının hayırlara vesile olmasını niyaz ediyoruz.

Ekin Brode
İletişim: Örnek Mah. Gültepe Cad. No: 17 / 2 - A - Altındağ / Ankara

Gsm: 0543 204 16 45 - Emre Emektar
Yorumlar

  • EMİR PERDE ömer faruk Beyaztaş
    EMİR PERDE ömer faruk Beyaztaş

    Sizleri ekin brodeyi tebrik ediyorum güzel bir tanıtım ve güzel bir etkinlik başarılarınızın devamını dilerim Emir perde şanlıurfa

    24 Kasım 2021 09:32

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 842936

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.