davillo tekstil

EKİN BRODE ANKARA ŞUBESİ AÇILDI. 1. GÜNÜ

Türkiye’nin Perde Üretici Firması Ekin Brode Ankara Şubesini Açtı.

Haber: Emel Benli & Ankara

Tarihler 22 Kasım 2021’i gösterirken,  Bursa merkezli  Ekin Brode, Ankara şubesinin açılışını gerçekleştirdi.  Türkiye genelinde yapmış olduğu etkinliklerle bilinen tül ve fon perde üreticisi Ekin Brode,  Ankara ve İç Anadolu’ya  verdiği sözünü tuttu. Geçtiğimiz aylarda “ 1 milyon metre tül “ stoğu  ile Ankara Anfa Park Fuar Alanı’nda düzenlemiş olduğu fuarda, oldukça kendinden söz ettiren Ekin Brode, gelecek aylarda Ankara’da bir şube açacaklarının sözünü vermişti ve bu sözü bu gün tuttu…

Ankara Gülveren’de açmış olduğu şube ile Anadolu’yu lojistik anlamda rahatlatacak olan Ekin Brode, Ankara’ya getirdiği hizmet ile aslında Türkiye genelinde ki müşterilerine kolaylık sağladı. Ankara şubesinin açılışına özel 22 ve 23 Kasım tarihleri arasında özel bir kampanya düzenleyen Ekin Ailesi, bundan böyle tül ve fonluk grupları ile siz değerli dostlarına hitap edecek.

Mağaza Sorumlusu Sayın Emre Emektar’ın yönetiminde hizmet verecek olan Ekin Brode Ankara Şubesi,  Ekin Ailesi için son olmayacak başka şubeler ve projeler ile tekrar tekrar karşınızda olacak.

Sizlere verdiği sözü tutan Ekin Brode Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Emrah Ekin’e sektörümüze katkılarından dolayı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Ekin Brode
İletişim: Örnek Mah. Gültepe Cad. No: 17 / 2 - A - Altındağ / Ankara

Gsm: 0543 204 16 45 - Emre Emektar
 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 150346

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.