davillo tekstil

Ekin Brode Ankara Şubesi 22-23 Kasım 2021 Tarihinde Sürpriz Fiyatlarla Açılıyor.


Türkiye'nin perde üreticisi Ekin Brode'den bir girişim daha...

Haber: Emel Benli / Ankara

Türkiye'nin perde üreticisi Ekin Brode, Ankara şubesini açıyor. Kısa sürede adını Türkiye'nin marka firmaları arasına sokan Bursa merkezli Ekin Brode, İç Anadolu Bölgesine lojistik anlamda ve kaliteli hizmet açısından daha faydalı olacağını düşündüğü Ankara Şubesi'ni hayata geçirdi.

Siz değerli perdecilerimize tahmininizin de üzerinde değer veren Ekin Brode, 22 ve 23 Kasım 2021 tarihinde, açılışa özel sürpriz fiyatlar ile iki gün sürecek olan bir kampanya ile merhaba diyecek. Aslında bundan böyle 365 gün indirimlerle sizleri, Ankara Şubesi'nde bekleyecek olan Ekin Brode, tüm tül ve fonluk çeşitleri ile idirimli alış - veriş keyfi sunacak.

Ekin Brode Bölge Sorumlusu Sayın Emre Emektar ve mesai arkadaşlarının sizleri evinizdeymiş gibi ağarlayacakları şubede, Ekin Brode ismine duyduğunuz güven ile alış - verişler yapacak ve farkı kısa sürede farkedeceksiniz.

Geçmişte örneklerden de hatırladığınız üzre (Ekin Brode Ankara Fuarı), (Ankara  Ekin Brode Etkinlikleri) Ekin Brode, rahatlığınız ve sizlere sağladığı hizmetlerin sürekliliği için Ankara Şubesini açtı. Ekin Brode, bu şube ile sürdürülebilir ticaretiyle sizleri uzun yıllara taşımak üzere Ankara'da yerini aldı.

Ekin Brode
Açılış: 22-23 Kasım 2021
İletişim: Örnek Mah. Gültepe Cad. No: 17 / 2 - A - Altındağ / Ankara
Gsm: 0543 204 16 45 - Emre Emektar

Yorumlar

  • Tebrikler başarılarınızın devamını dilerim hayırlı işler bol bereketli kazançlar

    17 Kasım 2021 09:59

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 177073

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.