davillo tekstil

Plise Perde'nin Yeni Yüzü, Process...

Pleli Perde'nin Yeni Yüzü, Process...

Haber: Emel Benli / Konya


Process Alüminyum PVC Sistemleri, 2002 yılında Konya'da kurulmuş bir üretici firmadır. Banyo vc menfezleri, havalandırma menfezleri, sineklik sistemleri ve cam balkon sistemleri üreten endüstüriyel bir kuruluştur.

Alüminyum ve plastik aksan sektöründe Türkiye'nin marka isimleri arasına giren Process, bu başarıyı başka bir başarı ile taçlandırmak üzere yola çıkmış ve perde sektörünün büyük açığı olan katlamalı, yani pileli perde konusunda güçlü bir arge çalışmasının altına imza atmıştır.

10 bin m2 kapalı alana sahip tesislerinde, 150 kişiye istihtam sağlayan Process, sürdürülebilir ticaret anlayışı ve vazgeçemediği kalitesi ile, gelişen teknolojiye ayak uyduran, Alüminyum PVC Sistemleri, Plastik Aksan ve Perde Sistemleri Sektörlerinde başarılı arge ve üretimlerin altına imza atmış güçlü bir üretici firmadır.

Böylesine kaliteli, bol ürün stoklu, renk skalası zengin, ceşit çeşit varyantları ile sektörü ileriye taşıyan Process kendi ismini verdiği katlamalı perdeye hayat buldurmuştur. Process, bundan böyle perde sistemleri sektöründe ki varlığını yeni markası "PROCESS PİLELİ PERDE"  ile koruyacak ve  bununla da kalmayıp pilisse perde kumaşları, plise ipi ve sarf malzemeleri ile de sizlere altarnatif bir alış - veriş keyfi sunacaktır. 

Perde Sistemleri Sektörüne çok idaalı bir şekilde giriş yapan Process, bu sonuca birden bire gelmemiş, uzun çabalar ve gayretler sonucunda patentli bir Türk markası olmanın gururu ile sektörün açığını kapatmak üzere yola çıkmış Türkiye'nin en başarılı üretici firmalarından biridir.   

Pileli Perde Sistemleri konusunda neden Process'i seçmelisiniz? sorusuna cevaplar bulalım...
İnovasyona dayalı kaliteli üretim süreci...
Sertifika ve standartlara uygun üretim projeksiyonu...
Ürettikleri tüm ürünlerde garanti belgesi...
Kalite standartları ve akreditasyonlar...
Müşteri beklentilerini sürekli analiz eden yapısı ve çok dahası Process'te...
Çeşit çeşit pileli perde ve blackout varyantları...
Zengin renk skalası...
Yılın moda renk ve desenleri...
Güçlü arge yapısı...
Her biri alanında donanımlı kadrosu...
Finans gücü...
Üretimini yaptığı ürünlerin stok gücü...
Şeffaf ticaret...
Kalite anlayışı... 
Güler yüzlü ticaret anlayışını ön planda tutan, müşteri memnuniyeti Process'in farkı diyoruz ve gelişmiş vizyonları ile siz değerli sektör mensuplarımıza Process ile iyi alış - verişler diliyoruz.

Türkiye geneline mekanik perde imalatçılarına bayilikler verecek olan "Process Plisse" uygun fiyat, kaliteli ürün ve stoklu bir şekilde hazırlıklarını tamamlamıştır.

Process Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Bağrıaçık'a ve Process Genel Müdürü Sayın Osman Bulut'a sektörümüze sağladıkları katkılardan dolayı teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Mevlana'nın şehri Konya'dan ayrılırken; Mevlana'nın özlü bir sözü olan "Yüreğimiz Kıymet Bilene Emanet" cümlesini Process'e uyarlıyor ve Process'i; Perde Sistemleri Sektörü'ne emanet ediyoruz...

Process Alüminyum Plastik. San. Ltd.Şti.
İletişim: Büyük Kayacık Mah. 3. Org. San. Böl. 18 Nolu Sk. No:9 / 1 Konya
Tel: 0332 248 00 92
Fax: 0332 248  00 93


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 573419

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.